1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Yengeç Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu....Yengeç Meleklerimize....

  Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Yengeç 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Yengeç Burcu Haziran Burç Yorumu


  Yengeç Burcu meleklerimiz haziran ayında sizleri neler bekliyor....Nelerden etkileneceksiniz hangi duyguları yaşayacaksınız..Aşk durumunuz ne olacak merak ediyorsanız buyrun....  [​IMG]

  Bu ay İkizler ve Yay eksenli önemli gökyüzü hareketleri sizin ruhsal evlerinizde gerçekleşecek. İkizler 12., Yay 6.evinizde. her ikisi de sağlık evleridir ayrıca.

  Bu kiminiz için sağlık konusunda bu ay yoğun olarak hastaneye gidip-gelmek olabilir. Sizin veya bir yakınızın sağlık kontrolü, tedavisi adına hastaneye gidebilirsiniz.

  Tabii konu sadece sağlık değil. Ay boyunca kimi Yengeçler ise, yapmayı istedikleri hayalleri planlarıyla meşgul olacaklar. Hatta bazı hedefleriniz için önemli kişilerle de temasa geçeceksiniz. Ancak görüşmeyi istediğiniz asıl kişi/kişilerle ay sonunda ancak görüşme imkanı bulabilirsiniz. İstediğiniz yanıtı almak için bence de ay sonundan itibaren harekete geçmeniz daha uygun.


  Biraz umut, biraz endişeyle beklediğiniz bir şey var. Önce bunun güzel haberi gelecek ve sizi biraz olsun rahatlatacak, ardından olayın kendisi gerçekleşecek gibi.


  Kafanızda aslında birden fazla plan ve birden fazla beklenti var. Açıkçası bir hedefi arka plana atacaksınız, diğerini öne alacaksınız, sizin de sezdiğiniz gibi, önce bir hedefe ulaşmak için gelen haberle, kolları sıvayacaksınız.


  Kafanız düşüncelerle dolu, nerdeyse düşüncelerin ağırlığıyla başınız yan yatacak adeta. Çok beklenti üretmiş olmalısınız, endişe, umut, beklenti, planlar vs sizi hem heyecanlandırmak hem telaşlandırmakta. Hiç merak etmeyin ay sonları dedi mi, her şey tek tek yerine oturacak.


  Özellikle işle ilgili planları olanlar ay sonunda bir şeye aniden imza atabilirsiniz. tabii ondan önce, Merkür sizin burcunuzda çıkmadan önce ayın 3.haftası gibi, bir işi tamamlamak, bir sorumluluktan kurtulmak, ya da beklenen bir kararı veya haberi almak söz konusu.


  İş değişikliği görüyorum kimi Yengeçlere. Ancak ay sürprizlere gebe. Hangi işin olacağını kestirmekte zorlanacağınız bir dönem. Tam bir şeye hazırlanırken, diğer bir yerden haber, yanıt gelmesi, sonra öbür yerden haber gelmesi sizin kafanızı karıştıracak gibi.


  Aileden kalma değerli bir eşya veya emlakla uğraşacak kimi Yengeçler de. Bunun için ayın ortasından sonra uygun şartlar gelişmeye başlıyor.


  Ancak kendinize ev almak veya istediğiniz bir yere yerleşmek konusunda şartların sizden yana olmasını beklemek isterseniz, ben sonbaharı bekleyin derim. Yani ev değiştirmek, mekan değiştirmek isteyenler sonbaharı beklesin.


  Yaptığınız çalışmalarınızın, emeklerinizin yeterince karşılık görmediğiniz düşünebilir, alınganlık yapabilirsiniz, ancak bir süre sonra takdir gördüğünüzü görecek, mutlu olacaksınız. Biraz sabretmeniz, ve inandığınız şeylere emek vermeye devam etmeniz gerek.


  Kimi Yengeçler için şöyle enteresan bir şey görüyorum; kötü ev sahibi kişiyi ev sahibi eder.


  Merkür ayın 7’sinde burcunuza girince, haberler akacak size.


  Aşk ne durumda?..


  Venüs 12.evinizde uzun süre kalacak, bu durumda, kiminiz aşkı hayal eder, onun üzerine kiminiz şiirler yazarken, ki bu arada hayal ve yaratıcılığınız canlanmış iyice, kiminiz de, aşkı gözlerden ırak yaşamak istiyorsunuz. Ay sonlarında aşkla ilgili sorunlarınızı ama iyi ama biraz hayal kırıklığı yaşayarak geride bırakacaksınız. Aşka bambaşka gözlerle bakıyorsunuz artık.


  Yalnız kimi Yengeçleri de uyarmak isterim, olmayacak duaya amin denmez, sevgilinizle olan iletişim dilinizi değiştirin derim. Aynı dili konuşmuyorsunuz gibi. Birbirinizi anlamanın yollarını bulmak için bu ay yine de yıldızlar size destek verecek, en azından iletişim kanalları açılacak.


  Kimi Yengeçler aşkı bulmaları için sonbaharı bekleyecek gibi. En azından Ağustos sonlarını…


  Bu arada, siz Yengeçlere bir yabancı sevgili görüyorum.. Bakalım hanginiz bu tür bir sevgili edinecek.
   
Yengeç Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu....Yengeç Meleklerimize.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yengeç Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Yengeç Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  yengeç burcu yengec burcu haziran 2011 haziran 2011 yengeç 2010 Haziran ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Çok yönlülüğünüzle ve yardım severliliğinizle toplumsal tüm olguların içinde yer almaktan hoşlanabilirsiniz. Ülkünüz ve duyarlılığınız tüm dünyayı kucaklamaktan yanadır. Bu sizin farklı görüş yapısındaki insanlarla kontak kurabilmenizi...
 2. Yengeç Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize..

  Yengeç Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize..

  Yengeç Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu Evcimen Yengeç Burcu Meleklerimiz sizleri aşk evlilik hayatında neler bekliyor dersiniz.....Para sağlık mutluluk temmuz ayı getirileri sizlere nelerdir acaba....Merak ediyorsanız işte buyrun... Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Yengeç burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun...
 3. Yengeç Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize...

  Yengeç Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize...

  Yengeç Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu Evcimen Yengeç Burcu Meleklerimiz sizleri aşk evlilik hayatında neler bekliyor dersiniz.....Para sağlık mutluluk eylül ayı getirileri sizlere nelerdir acaba....Merak ediyorsanız işte buyrun... Geçtiğimiz ay maddi konularda bir takım endişeler yaşamış olmanız muhtemel. Belki işler, pazarlıklar zorladı, belki...
 4. Yengeç Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Yengeç Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Bu konu; 2012 Yengeç Burcu Kasım Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, babalar günü hediye seçenekleri dahil olmak üzere pek çok konuda bilgiler verdiğimi forumumuzun bu bölümünde bu kez yengeç burcu kasım 2012 burç yorumları ile sizlerleyiz... Yengeç Burcu 6-24 Kasım arasında Merkür geri gidiyor. Hayallerinizi ve...
 5. 2014 Yılı Yengeç Burcu Haziran Ayı Yorumu

  2014 Yılı Yengeç Burcu Haziran Ayı Yorumu

  2014 haziran yengeç burcu, aylık burç yorumları, haziran ayı yengeç burcu Sevgili yengeç burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haziran ayı sizin için nasıl geçecek, bu ayda sizi neler bekliyor, öğrenmek isterseniz, astrolog Nuray Sayarı'nın haziran ayı yengeç burcu yorumlarına göz atabilirsiniz... Sevgili yengeç bu ay yeniay 27 haziranda burcunuzda. Size etkisi yeni başlangıçlar...

Sayfayı Paylaş