Yengeç Burcu Cep Astrolojisi

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Yengeç Burcu Cep Astrolojisi
yengec-burcu-6193.gif

ve benim burcum yengeç
yengeç melekleri için :)

10 saniyede yıldız profilin!

Yıldız Özelliklerin-
Terbiyeli,koruyucu,hassas,becerikli,duygusal,tatlı sempatik birisin.

şanslı günlerin*
22 eylül
20 ekim
16 kasım
10 ocak
6 mart
29 nisan
22 haziran

Liderlik Özelliklerin:Büyük ve şefkatli bir kalbe sahipsin.Yüreğindekileri söylediğinde ağzından çıkan her kelime karşındakini büyülüyor.Çok iyi bir konuşmacısın aynızamanda.bu içtenliğin karşısında herkes önünde eriyip gidiyor :')

EN iyi AŞK eşleşmelerin!!

Boğa:eek: içten ve samimi biri aynı zamanda evde kalıp vakit geçirmekten çok keyif alıyor.tıpkı senin gibii!siz ikiniz mutfakta yemek yaparak fırtınalar estirebilir,yeni pasta tarifleri yaratabilirsiniz.bu erkeğe tapacaksın! evde beraber güzel vakit geçireceksiniz.o senin herşeye karşı ilgili olmandan memnun ve bundan hiç sıkılmıyor.

Akrep:Bu kişinin duygusal derinliği ile kendininkini karşılaştır.O asla ağlamaktan çekinmez veya duygularını saklamaz.çünkü senin yanında kendini daha güvende hisseder.onun bazen kötü erkekler gibi tuhaf eğilimleri olabilir.Ama kalbinde çok özel bir yerde olursun.

Oğlak:eek: güvenilir kararlı ve güçlü bir erkek.kalbini hiç kırmaz.ona rahatlıkla güvenebilirsin,aranızda güçlü bir bağ oluşur ve bu bağ uzunca yıllar devam eder.hatta aşkınızdan arkadaşlarınız ilham alabilirler.

ben yengec burcuyum yemek yapmayi sevmiyorum.yiyenler cok seviyor yemeklerimi

Geri