Yengeç Burcuyla Boğa Burcunun Aşk Uyumu

T

TİTAN

Forum Okuru
Yengeç Burcuyla Boğa Burcunun Aşk Uyumu
yengeç burcu boğa burcu aşk uyumu nedirnasıldır uyumlu mudur özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler
Burçların insanlar üzerinde ki etkisi yadsınamaz melekler :) Özellikle de insanların burçlarının özelliklerini taşıması oldukça ilgimizi çeker.Burçlarla en çok ilgili olanlar elbette ki genç kızlardır :) Sevdikleri insanın özelliklerini ve kendi burçlarıyla uyumunu merak ederler.

Şimdi biz de size boğa burcu ile yengeç burcu arasında ki duygusal uyumun nasıl olacağı konusunda biraz bilgi vermeye çalışacağız size;


burc-fd.jpgBoğa ve Yengeç arasında uyumlu bir ilişki yaşanabilir. Yengeç akıllı, duygusal, romantik ve sağduyuludur. Sevdiği zaman karşısındaki için adeta yapmayacağı şey yoktur. Sadık ve eğlenceli bir erkek olacaktır. Boğa da tutkulu, zarif ve sevecen bir yapıya sahiptir. Yengeç burcunun sadakati, Boğa'nın güven duygusuna fazlasıyla cevap verecektir. Bu iki tipten tutkulu bir aşk çıkar. Yengeç aynı zamanda kariyerine çok düşkündür. Dolayısıyla Boğa burcunu eşinin ilerlemesi ve istediği başarıya ulaşması için elinden gelen çabayı gösterecektir. Yengeç evine düşkündür; kendini evde mutlu ve rahat hisseder. Bu konuda da Boğa ile uyum içinde olacaklardır. Her ne kadar Boğa burcunu Yengeç'in derin duygu dünyasını zaman zaman anlamakta zorluk çekse de, Yengeç eşini iç dünyasına ortak edecektir. Her iki taraf da seksüel açıdan oldukça arzulu ve etkileyicidir. Birbirlerini mutlu etmek için adeta yarışırlar. Duygusallıkları da birbirlerine hitap etmektedir. Boğa ve Yengeç arasında uzun vadede uyumlu ve mutlu bir ilişki olacaktır.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
20
Görüntüleme
65K
Kayıtsız Üye
K
gamselim
Cevaplar
13
Görüntüleme
9K
Kayıtsız Üye
K
K
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
TİTAN
T
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
Üst