Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yeni Açılan Fakülteler ve yeni açılan yüksek okullar

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Yeni Açılan Fakülteler ve yeni açılan yüksek okullar 2012 Yeni Açılan Fakülteler


  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 Yeni Açılan Fakülteler ve yüksekokullar hakknıda bilgiler sunuyor ve ilgili arkadaşlarımıza faydalı olalım istiyoruz.

  [​IMG]  Bazı üniversitelerin bünyesinde fakülte ve yüksekokul açılmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.Yeni fakülte ve yüksekokullar açıldı.

  Ekli listede yeralan fakülte ve yüksekokulların karşılarında belirtilen yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak kurulması; Millî Eğitim Bakanlığının 21/10/2011 tarihli ve 21844 sayılı yazısı üzerine, 28/3/1983 tarihli ve 2809 sayılı Kanunun ek 30 uncu maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 14/11/2011 tarihinde kararlaştırılmıştır.

  CUMHURBAŞKANI Abdullah GÜL


  İşte Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar 2012


  [​IMG]
   
Yeni Açılan Fakülteler ve yeni açılan yüksek okullar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. burası cehenneme açılan kapı

  burası cehenneme açılan kapı

  Yeryüzündeki cehennemi merak edenler buyrun bakalım:dil: burası cehernneme acılan kapı Burası Özbekistan'ın ücra kasabalarından biri Darvaz... Ancak çok önemli bir özelliği var. Darvaz'ın yerlilerine göre "Cehenneme açılan kapı" orada Burası tam 35 yıldır yanıyor. Hem de hiç durmadan 35 yıl önce doğal gaz aramaları için yapılan kazılar sırasında ekipler bir yeraltı...
 2. 2012 Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar

  2012 Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar

  Selam arkadaşlar 2012 Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar hakkında bilgi istiyorum sizden
 3. Açılama Nedir bilen var mı?

  Açılama Nedir bilen var mı?

  Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
 4. şişlide açılan sosyete pazarı nerde

  şişlide açılan sosyete pazarı nerde

  selam hanımlar şişlide yeni bir sosyete pazarı varmış tam adresi nerde bilen varmı acaba bayram ağzı biraz alışveriş yapmak istiyorum güzel şeyler vardır inşallah :)

Sayfayı Paylaş