Yeni aldığım kozmetiklerim

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yeni aldığım kozmetiklerim
Kızlar,şimdiye kadar cildime düzenli bir şekilde hiç krem kullanmadım ama 33 yaşına girince hemen cildim için uygun bir krem almaya karar verdim..Cilt tipim karma esmer tenliyim ve cildim güneşten çok çabuk etkileniyor.Anında yanıyorum.Shıseıdo diye bir ürün aldım.Ürünün içeriği kesinlikle bitkisel.Bitkisel olduğu için cildime rahatlıkla güvenle kullanıyorum.Bunun yanında,Dermokilin maskesini,temizleme jelini ve toniğini aldım ve gerçekten çok memnunum:) şimdiye kadar kendim evde kil maskesi yapıyordum cildim pürüzsüz oluyodu ama iki gün sonra tenimde kuruluk başlıyordu.Dermokilin maskesi cilt tipinize göre cildi arındırır ken tahriş etmiyor:)

11124db4879841f36.jpg

11124db487cb8fb84.jpg

Nemlendirici ve fondoten

11124db4882122d93.jpg

Shıseıdo ürünlerinden aldığım için küçük hediyeler verildi 4 sürümlük göz çevresi kremi,nemlendirici,ötekinin ne olduğunu hala çözemedim:hhh:

bende imzami atiyorum :nazar:

günes icin aven de çok iyi..ben çok açik tenliyim Avène kulaninca saatlerce günesli yerde gezebiliyorum hic bir sorun olmuyor faktor 50 kulaniyorum, hem kokusuda güzel.

İyi günlerde kullan çitos um..kullandıkçada gençleş ve güzelleş cnmm paylaştığın için de teşekkürlerr.. sebamet ürünleride güzel ben sadece bir ara saç şampuanını kullanmıştımmm..

Geri