" yeni aldiklarim "

Ariza

Yeni Üye
Üye
" yeni aldiklarim "
Kizlar aslinda pek yeni denilecek seyle rdegil bunlar, iki hafta önce almistim kendi kösemde yayinlamistim sizlerinin fikirlerini ögrenmek icin ama pek kimse bakmamis :(
Bide burda sansimi deneyim dedim.

115794d5adfd183676.jpg
Kuzenime hediye olarak aldigim ama benim hosuma gidiyor, sanirim vermicem :D:D

115794d5ae007d91e4.jpg
Aldim ama pek hosuma gitmedi =) neyse kalsin lazim olur...​

115794d5ae23edcc4e.jpg
Vazgecilmezim Cantam :D:D

115794d5ae2806bec0.jpg
Mevsimlik elbisem...​

115794d5ae2b34b759.jpg
MANGO´dan aldigim Pantolonum, aldim almasina ama..almis oldun bidefa neyse...​

115794d5ae3069bed5.jpg
Önü V yaka arkasi yuvarlak dantelli, nasil ama (= buna bayildim...​

Çantan ve elbisene bayıldım canım gayet zevkli olduğun belli oluyor aldıklarını iyi günlerde kullan:)

Gömleği bencede verme :D:D Çünkü çok şık :) Bende bir çanta tutkunuyum ve çantanı da beğendim :) Elbisen de gerçekten güzel :) İyi günlerde keyifle, sağlıkla giyin tatlım :) Buraya da konu açman gayet iyi oldu bak gördük :D:D

Ayrıca bazı arkadaşlarımız, eski aldıklarınıda koyuyor "bunlar yeni değil ama" demişsin ya :D:D Yeni eski fark etmez balım, istediğiniz herşeyi bizimle paylaşabilirsin. Yeter ki sen iste ve paylaş, bizde zevkle bakar belkide sizlerin tarzından ve zevkinden feyz alırız :)

Cicilerini bize de gösterdiğin için tşkler tatlım :)

Canımm montuna çantana elbisene kolyene bayıldım gerçekten çok güzeller güle güle giy..Benimkilerde pek yeni sayılmaz ama beğendiğim için göstermek istedim;) montun tam çizmeme ve çantama gerek renk gerekse spor kesimiyle uyum sağlıyor:)sezon sonu alış verişine çıkıcam montunun markasını söylermisin canım sanırım yağmurluk gibi ince :)

Geri