Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

Eski dostlara selam olsun:)
nasılsınız canlar maaşlalh yeğenler kocaman oldu ya beni hatırlıyosunuzdur inş nur85:):)
bnm oğlanda kocaman oldu teyzoşları 6.ayımızı bitirdik çok şükür 69cm 7900kg olmuşuzmaaşlalh hepimizin bıdıklarına
diş sıkıntılarımız var ama ortada diş falan yok sanırım erken daha sizler tecrübelisiniz tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum sorun yaşamamk için bide kızlar bnm oğlum ek gıdaları çok severek almıyo anne sütü halaa ilk önceliği aslında böyle olmasını sitiyorum ama verdiklerimide seeverek yese neyse sağlık olsunda bide sanırım sıcaklar etkiliyo öpüyorum hepinizi görüşürüz inş aeolun hayırlı ramazanlarrrr

selam kızlar nasılsınız bebısler nasıl?
yoncax canım tebrık ederım kızına kardes gelıyor hernekadar erken desekte aslında tam zamanın da olmus allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.....

bızde 7 aylık olduk...hareketler eller kollar heryerı kıpır kıpır......artık herseye uzanıyor ve gecen malesef yataktan düştü anlık nasıl oldu anlayamadım hemen doktorumuzu aradım beyın cerrahına yonlendırıdı allahtan bosluk varmıs randevuyu aldım apartopar gıttık cok sukur bısey cıkmadı......
ek gıdaya 1 ay oldu gecelı masallah severek yıyor ne verırsem.....
gercekten zaman cok cabuk gecıyor kızlar...
bırde bısey sormak ıstıyorum sızlere sımdı azar azar tavuk haslanmıs et falan yedırmek ıstıyorum ama yutmakta gucluk cekıyor nasıl yapabılırım?
bebıslerı öptum hoscakalın.....

Son düzenleme:
oyyyy kurban olsun teyzesi onlara yaa maşallah süpanallah bende alsam meleğimi bir kucağima sağlıcakla sizden öğreniceğim çok şey var meleklerim 34+2 yiz şuan çok heycanlıyım bize dua edin melekleriim çok öpüyorum hepiciğinizi kücük meleklerinizi

yoncax ım tebrik ederim canım ne güzel ikinci bebişin geliyo mevlam sağ salim kucağina versin yavrunu

oyyyy kurban olsun teyzesi onlara yaa maşallah süpanallah bende alsam meleğimi bir kucağima sağlıcakla sizden öğreniceğim çok şey var meleklerim 34+2 yiz şuan çok heycanlıyım bize dua edin melekleriim çok öpüyorum hepiciğinizi kücük meleklerinizi

yoncax ım tebrik ederim canım ne güzel ikinci bebişin geliyo mevlam sağ salim kucağina versin yavrunu

cnm seninde çok ama çok az kaldı bende paşamı 37+3te aniden alıverdim kucağıma konrtol için gitmiştim halbuki ama bebişim çok inm,işti ve acil sezeryana girdim çatı darlığından yani herşeye hazır ol artık annesi süpriz yapmak isterse :):)hayırlısyla hayırlı vakitte gelsin inş yakışıklı paşan kollarına ayşegülcüm öpüyorum Rabbim bi avazda kurtarsın inş cnm arkadaşım aeolunn

Burdaki yazıları okuyunca bende hemencecik meleğime kavuşmak istiyorum ama dahaaa çoook var.. Rabbim herkese bebeğine kavusmayı nasipetsin.. gel bbeğim gell annen seni cok seviyor ve cook özlüyor..

cnm seninde çok ama çok az kaldı bende paşamı 37+3te aniden alıverdim kucağıma konrtol için gitmiştim halbuki ama bebişim çok inm,işti ve acil sezeryana girdim çatı darlığından yani herşeye hazır ol artık annesi süpriz yapmak isterse :):)hayırlısyla hayırlı vakitte gelsin inş yakışıklı paşan kollarına ayşegülcüm öpüyorum Rabbim bi avazda kurtarsın inş cnm arkadaşım aeolunn

aminnnn bitanem allahım razı olsun senden senide eymenimide çokkkkkkkkk öpüyorum bebişimi kollarıma almak için sabırsızlanıyorum mevlam herkese yaşatsın bu mutluluğu inş sizden öğrenicem çok şey var

Burdaki yazıları okuyunca bende hemencecik meleğime kavuşmak istiyorum ama dahaaa çoook var.. Rabbim herkese bebeğine kavusmayı nasipetsin.. gel bbeğim gell annen seni cok seviyor ve cook özlüyor..

Geri