1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yeni bir ben yeni bir avatar konusuuu xD

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Meleklerim uzun zaman oldu size avatar sunamadım şimdilik bunları huzurunuza sunuyorum...:D:D İnşallah sizlere güzel avatarlar sunmaya devam ederim...:)

2. Reeny

Reeny Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süperler :)

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    hepsi çok güzellerrr...

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    güzeller canm emeğine sağlk

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel emeğine sağlık:)

Yeni bir ben yeni bir avatar konusuuu xD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni bir Haber....

Yeni bir Haber....

Süper kadınların hastalığı olarak adlandırılan 'fibromiyalji'de hastalar en çok, yaygın kas ağrıları, çarpıntı, migren, ellerde uyuşma, bağırsak spazmları, gaz şikâyetlerinden yakınıyor. Fibromiyalji, 'Her yerim ağrıyor'', ''dayak yemiş gibiyim'', ''Sabah bitkin kalkıyorum" diyerek soluğu doktorda alanların ortak hastalığı. Nedeni tam olarak bilinmeyen bu hastalık, daha çok süper...
  2. Yeni Bir Ben Yarattım...

Yeni Bir Ben Yarattım...

Pusuya yatan acılarım kalbimde dağıldı Çığ düşürdüm sözlerime, Bedelini ödedim gülümseyişlerimin, Çıldırmış fırtınaların son denemelerindeyim. Hikayem kan kaybından öldü. Hayallerim ve düşlerim birbirine çatmaktan vazgeçti artık, Dönüş bileti olmayan yollara vurdum kendimi. Eski hayatın son sahnesindeyim, Hedefi olmayan bir kurşunun gidişiyim ben. Düştüğüm kendime yeniden...
  3. Yenİ Bİr İnsanin OluŞumu

Yenİ Bİr İnsanin OluŞumu

oluşum kartları oluşum kartları örnekleri kartı örnekleri insanın oluşumu insan evreleri Biz ayetlerimizi hem afakta, hem kendi nefislerinde onlara göstereceğiz; öyle ki, şüphesiz onun hak olduğu kendilerine açıkça belli olsun. Herşeyin üzerinde Rabbinin şahid olması yetmez mi? (Fussilet Suresi, 53) Buluğ çağı ile birlikte erkek bedeninde yaşanan gelişmelerin bir benzeri de kadınlarda yaşanır....
  4. yeni gözdesi bir Rus

yeni gözdesi bir Rus

ünlü aktör Mel Gibson gazatecilere fena yakalandı sevgilisi ile resimleri yayınlandı.... RUS SEVGİLİSİYLE YAKALANDI! MEL GİBSON, KOSTA RİKA’DAKİ LÜKS MALİKANESİNDE GENÇ RUS SEVGİLİSİYLE OBJEKTİFLERE YAKALANDI.. Aşırı Katolik olmasıyla bilinen Braveheart filminin Oscar ödüllü yıldızı Mel Gibson, Kosta Rika’daki lüks malikanesinde genç Rus sevgilisiyle objektiflere yakalandı. Çektiği...
  5. yeni bir proje

yeni bir proje

ünlü oyuncu Vural Çelik ve Tuğba Ünsal bir dizide başrol oyuncuları....... KRİMİNAL KOMEDİYLE TANIŞACACAK! TRT İÇİN ÇEKİLEN “CANINI SEVDİĞİM İSTANBUL’U”NDA BAŞROLLERİ ÜSTLENEN TUBA ÜNSAL VE VURAL ÇELİK, YAKINDA TÜRKİYE’Yİ KRİMİNAL KOMEDİ İLE TANIŞTIRACAK... Amerika’dan gelen ve işi kuralına göre oynayan, bir dönem FBI’da çalışan Oya Çakır ile geleneksel Türk polisi Ziyan Zebiloğlu’nun...

Sayfayı Paylaş