Etiketler:
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  2. Reeny

Reeny Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süperler :)

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    hepsi çok güzellerrr...

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    güzeller canm emeğine sağlk

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel emeğine sağlık:)

Yeni bir ben yeni bir avatar konusuuu xD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Bir Dünya

Yeni Bir Dünya

Anne rahmine düşen ikiz kardeşler önceleri her şeyden habersizmiş. Haftalar birbirini izledikçe onlar da gelişmişler. Elleri, ayakları, iç organları oluşmaya başlamış. Bu arada, etraflarında olup biteni fark etmeye başlamışlar. Bulundukları rahat, güvenli yeri tanıdıkça mutlulukları artmış. Birbirlerine hep aynı şeyi söylüyorlarmış: Anne rahmine düşmemiz, burada yaşamamız ne harika değil mi?...
  2. Yeni bir Haber....

Yeni bir Haber....

Süper kadınların hastalığı olarak adlandırılan 'fibromiyalji'de hastalar en çok, yaygın kas ağrıları, çarpıntı, migren, ellerde uyuşma, bağırsak spazmları, gaz şikâyetlerinden yakınıyor. Fibromiyalji, 'Her yerim ağrıyor'', ''dayak yemiş gibiyim'', ''Sabah bitkin kalkıyorum" diyerek soluğu doktorda alanların ortak hastalığı. Nedeni tam olarak bilinmeyen bu hastalık, daha çok süper...
  3. en yeni en güzel bir dünya avatar!!!

en yeni en güzel bir dünya avatar!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeni Bir Ben Yarattım...

Yeni Bir Ben Yarattım...

Pusuya yatan acılarım kalbimde dağıldı Çığ düşürdüm sözlerime, Bedelini ödedim gülümseyişlerimin, Çıldırmış fırtınaların son denemelerindeyim. Hikayem kan kaybından öldü. Hayallerim ve düşlerim birbirine çatmaktan vazgeçti artık, Dönüş bileti olmayan yollara vurdum kendimi. Eski hayatın son sahnesindeyim, Hedefi olmayan bir kurşunun gidişiyim ben. Düştüğüm kendime yeniden...
  5. yeni bir proje

yeni bir proje

ünlü oyuncu Vural Çelik ve Tuğba Ünsal bir dizide başrol oyuncuları....... KRİMİNAL KOMEDİYLE TANIŞACACAK! TRT İÇİN ÇEKİLEN “CANINI SEVDİĞİM İSTANBUL’U”NDA BAŞROLLERİ ÜSTLENEN TUBA ÜNSAL VE VURAL ÇELİK, YAKINDA TÜRKİYE’Yİ KRİMİNAL KOMEDİ İLE TANIŞTIRACAK... Amerika’dan gelen ve işi kuralına göre oynayan, bir dönem FBI’da çalışan Oya Çakır ile geleneksel Türk polisi Ziyan Zebiloğlu’nun...

Sayfayı Paylaş