yeni bir hayat kapımda =)

su

Yeni Üye
Üye
yeni bir hayat kapımda =)
Yeni bir hayat beni beklıyor açmış kollarını hiç düşünmeden bana koş dıyor mutlu olmak birazda olsa gülmek için bana koş dıyor buzmana kadar çok bekledım ama bir sanıye bile beklemeye sabırım kalmadı o gidiyor umurumda bile değil artık üzülmedıgımı farkettım çok üzüldüm ama busefer zafer benim sadece benim olmalı savaşı kazan başar ben olamalıyım :)laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: kahkahlar atmalıyım hiç durmadan mutluluktan ağlamayalıyım kendı halıme gülmelıyım ağlarken:) kazan ben olmayın busefer artık mutluyum ben dıye haykırmalııyım evettt ben mutluyummmmmmm :)) diyebilmelıyım yenı hayat beni beklıyor kapıdan içeriye girmelıyım bugun girdim işte ilk defa çok mutlu oldugumu haykırmak geldi içimden hayat sevınce güzel:)

Son düzenleme:
Neden Mi Sen
Harflerin Boyutu : A A A A A A A

İnsanların verdiği hayat sevgidir. Niçin yalnız sana yazdığımı sorma, niçin yalnız sana geldiğimi...

Sana gelişim işte bundan. Sen aşkı anlatıyorsun, yaşatıyorsun bana. Çünkü yaşıyorsun.O sözlerin kalbinden geldiğini kalbime vuruşundan anlıyorum ben. Sözlerin değil beni sana bağlayan, O sözlerini manasına vurgunum.

Niçin mi sen?

Sen benden önce vardın, varoluşun bu yüzden. Ve sen benden sonrada varsın, sana tutunmam aşka ve varlığa duyduğum özlemden!

Sen benim sözlerimsin. Seni kalbime koyuşum bundan. Ve sen dostsun. Ruhuma sığınak ararken haykırmam hep bu yüzden...
Ve sen dostsun, arkadaşsın. Sen içimi koruyan bir elbisesin. Ben ruhunun çıplaklığını örtüğün tenim. Sen de bunları yaşıyorsun ama saklıyorsun kendinden. Kalbinin sesini dinle bir an. Duyacak o zaman sevginin ve aşkın sesini. Bir liman aradığını ve bu limana sığınmak istediğini

Benzer Diğer Konularımız !

Geri