yeni cep telefonu:))))

elvin berfin

elvin berfin

Aktif Üye
Üye
yeni cep telefonu:))))
merhaba arkadaslar benim sizin fikrinize ihtiyacim var. yeni cep telefonu almak istiyorum ama karar veremiyorum IPHONE 4S var ama bilemiyorum. sizce hangisi?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yani telefonun en son noktasını kullanıyorsun... Bulmuşsun buluyorsun şimdi sana çok güzel bir tavsiyede bulunacağım. Aşağıdaki telefonu aldır 10 gün kullan sonra daha telefonunu değiştirmeyeceksin ve arayış içine girmeyeceksin :D:D

SANA TELEFON TAVSİYEM.

Al bu yukarıdakini kullan sonrada elindekinin kıymetini bil :D:D

elvin berfin

elvin berfin

Aktif Üye
Üye
esimin telefonu htc esim kullniyor yani.benimkisi esimin eski telefonu ve bozuk canim. yani yeni bir telefona ihtiyacim var.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ha tamam bende IPHONE 4S var deyince telefonun varda değiştirmek istiyorsun zanettim. O zaman şöyel söyleyelim. Şıklık ve işlev açısından IPHONE 4S tarzı telefonları alabilirsiniz. Onun haricinde bu telefonların bir dez avantajı, pillerinin maksimum 2 gün kadar gitmesi... Pilli iyi gitsin diyorsan, Android vs telefon almayacaksınız.

:)

FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Yani telefonun en son noktasını kullanıyorsun... Bulmuşsun buluyorsun şimdi sana çok güzel bir tavsiyede bulunacağım. Aşağıdaki telefonu aldır 10 gün kullan sonra daha telefonunu değiştirmeyeceksin ve arayış içine girmeyeceksin :D:D

SANA TELEFON TAVSİYEM.

Al bu yukarıdakini kullan sonrada elindekinin kıymetini bil :D:D

telefon modeline bayıldım hahaha hahaha bende alıyım bundan bitane :hhh:

elvin berfin

elvin berfin

Aktif Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Ha tamam bende IPHONE 4S var deyince telefonun varda değiştirmek istiyorsun zanettim. O zaman şöyel söyleyelim. Şıklık ve işlev açısından IPHONE 4S tarzı telefonları alabilirsiniz. Onun haricinde bu telefonların bir dez avantajı, pillerinin maksimum 2 gün kadar gitmesi... Pilli iyi gitsin diyorsan, Android vs telefon almayacaksınız.

:)
sevgili admincim öncelikle bana tavsiye ettigin telefon icin cok tesekkürler cok sik. :hhh:cumartesi günü ALLAH kismet ederse bir tane alacam. ben zaten fazla telefonla konusan biri degilim sadece sabahlari uyanmak icin kurarim telefonu.