Yeni doğan bezi kaç numara olmalı

L

Leyla5555

Forum Okuru
Yeni doğan bezi kaç numara olmalı
Yeni doğan bezi kaç numara olmalı hangisini önerirsiniz

Merhaba

2 hafta sonra kısmetse inşaallah doğum yapacağım . Sezaryen doğum olacak inşaallah sorun olmaz sağlıklı bir doğum olur. Doğum için hastane çantası yapıyorum aslında çanta denmez bavulu oldu. Çocuk bezi de alayım dedim ama yeni doğan çocuk bezi için ne önerirsiniz ne almalıyım bir de yeni doğan çocuk bezi kaç numara oluyor , anneler bez konusun da hassaslar ne öneriyorlar hangisini alayım

Merhaba Leyla

İnşaallah sorunsuz sağlıkla bebeğini dünyaya getirip kucağına almayı rabbim nasip etsin. Hastane için bavul hazırlamak başlı başına heyecanlı bir iş tabiki ama bunu fazla abartma tatlım öylelerine şahit oldum ki 2-3 koca valiz taşıdıklarına hastaneye gördüm . 2 günlük hastane için bu kadar eşyaya gerek yok bebeğin kullanacağı şeyler zaten bellil senin kullanacakların belli orta boy bir çanta valiz buna yeterli aslında. Bebek bezi olmazsa olmaz ama ben son doğumumu hastane de yaptım devlet hastanesiydi Zeynep Kamil de hastane de bebek bezi bile vermişlerdi. Hatta promosyon neredeyse bütün markalar bebek bezi krem filan verdiler hastane de bundan ayrı olarak hastane çocuk bezi de vermişti ama sen mutlaka bebek bezi de al belli olmaz. Yeni doğan bebek bezi 1 numara ve 2-5 kg. arasında bebeğin kilosuna göredir. Ben bütün çocuk bezlerini denedim prima da karar kılmıştım sana da tavsiye ederim.

Geri