Yeni evlenecek kız arkadaşıma ne hediye alabilirim?

B

Beyaz kuğu

Forum Okuru
Yeni evlenecek kız arkadaşıma ne hediye alabilirim?

Evlenecek kıza ne hediye alınır melek kadınlar kulübü evlenecek kıza hediye forumda.​

Arkadaşlar yakın zamanda benim bir kız arkadaşım evlenecek. Sizden fikirler bekliyorum ki evlenecek kıza ne hediye alınır? Ne alabilirim acaba. Para çok önemli değil yani fikirleri alabilirsem ona en uygun hediyeyi secebilirim. Yakin bir kız arkadaşım güzel bir hediye almak istiyorum ona en azından işine yarayacak bir şey.

Merhabalar
Evlenecek kıza ne hediye alınır? Bana kalırsa arkadaşınızın ihtiyacı olan bir şeyi hediye olarak alabilirsiniz. Yeni evlenecekler olduğu için eminim ihtiyacı olan şeyler olabilir. Hediye alırken kendisine samimiyetiniz dahilinde sorabilirsiniz kendisine. En azından ihtiyacı olan bir şey aldığınızda daha iyi olur diye düşünüyorum ben. Özellikle küçük ev aletleri olabilir ya da herhangi bir ev eşyası da olabilir ama mutlaka kendisine sorun yani. Ya da mesela ben genelde nevresim filan hediye etmeyi severim çünkü nevresim sürekli lazım olacak bir şey. Sık sık değiştirilen bir şey olduğu için nevresim bir tercih olabilir hediye amaçlı. Yine fincan takımı da mümkün. Küçük ev aleti almayı düşünüyorsanız eğer mutlaka sorun belki başka kişilerden de aynı eşya gelebilir bu yüzden birden fazla olmasın. Şöyle bir durum da var eğer düğün günü hediyeyi verecekseniz para olarak da verilebilir en azından ihtiyacı neyse o şekilde kendisi alabilir diye düşünüyorum. Aşağıda yeni evlenecekler için önemli bir yazı paylaşmak istedim. "Evleneceğim alınacaklar listesi lazım yardimci olur musunuz?"

Geri