Yeni evliyim hamile kalmak istiyorum bu regl mi hamilelik mi ?

Cat

Yeni Üye
Üye
Yeni evliyim hamile kalmak istiyorum bu regl mi hamilelik mi ?
Sorarken çok utanıyorum ama size açık olucam eşimle ilişkiye girdik ilk başta korunmadik 4-5 kere o halde orta hızda gel git yaptı. Tabi daha sonra ve hepsinde korunduk. 2 aydır 24unde adet görüyorum ama normalde genellikle 28 oluyor. Olay 1 hafta belki de daha yakın bir zaman da yaşandı göğüslerim şiş regl olacağım içindır diye düşünüyorum ve daha yeni evli olduğum için bakireligim 1 ay önce felan gitti bundan dolayı sancim olmuyordur diye tahmin ediyorum.

Yüzümde her regl de olan sivilce vs çıktı hamilelik ve adet belirtisi olan tek bir şey de sadece göğüs şişkinliği sizce test almali miyim ?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Uzman SühaN

Administrator
Merhaba,

Sorularınızı uslubuyla sorarsanız utanılıcak bir urum olmaz. Yeni evli olduğunuz için mens döngünüzde ve miktarın da değişim olması normaldir. Bir hafta önceki birliktelikle hemen gebelik belirtisi başlamaz. Gebelik belirtisi gebeliğin 4-5. haftası başlar. Gögüslerin şişmesi birazda tüketilen sıvılar ve besinlerle alakalıdır. Hemen gebeliğe bağlamamak gerekir. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa test yapın.
 
Üst