Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Yeni facebookda hesabı dondurmak ve facebook hesanı kapatmak için BURAYA TIKLAYIN aradığınız bilgilere ulaşın akradaşım.

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

Kızlar yeni facebook hesabımı dondurmak istiyorum 2011 hesap dondurma ve kapama olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Tamamen kapanıyor mu silini yor mu ? Yoksa işlem geçici süre için mi yapılıyor.
  2. Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012

Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012

2012 facebook hesabını dondurma facebook hesabı nasıl dondurulur facede hesap dondurma 2012 Facebookta yeni düzenlemeden sonra hesabınızı nasıl donduracağınızı bilmiyorsanız hemen anlatalım. Anasayfanın hemen yanında bulunan küçük işarete tıklayıp "Hesap Ayarları" nı seçin, Açılan pencerede sol menüde "Güvenlik" bölümüne tıklayın. Sayfanın altında "Hesabını...
  3. Yeni Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenelim

Yeni Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenelim

2012 Facebook Hesap Dondurma Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili melek'ler, dün ki yazımızda Dondurulmuş Facebook hesabı nasıl açılır diye sizler ile bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise yeni Facebook hesap dondurma nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyor ve 2012 Facebook hesap dondurma konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet...
  4. yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız

yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız

Merhaba, face hesabımı dondurmak istiyorum ama yeni sistemde face hesap dondurma nasıl yapılır?
  5. Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

bu konu facebook da öpücük işaretinin nasıl yapıldığı bilgilerini içermektedir. Facebook üyeliği olanların en çok merak ettiği konulardan biride facebook paylaşımların da ve yorumlarında yapılan öpücük işaretinin nasıl yapıldığı yolundadır. Sizlere facebook da öpücük resminin nasıl çıktığı bilgilerini paylaşıyoruz. Facebookta öpücük yapmak için şu kodu girmeniz yeterli olacaktır...

Sayfayı Paylaş