1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yeni gelinlikler, modelleri,2011i modası, modeli ve trendleri burada arkadaşlar.
    Kabarık etekli bir gelinlik yerine, sade ve dar kesimli bir gelinlik mi istiyor sunuz? O halde aradığınız gelinlik modellerini, bu yazımızda, sizler için sunduğumuız yeni gelinlik alternatiflerinde bulabilirsiniz Melek'ler:)

Yeni gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Sezon Gelinlikler

Yeni Sezon Gelinlikler

yeni sezon gelinlikler yeni sezon gelinlikleri gelinlik modelleri gelinlik modelleri AMSALE ELIZABETH FILLMORE CLAIRE PETTIBONE VERA WANG MONIQUE LHUILLIER LAZARO ANGEL SANCHEZ LAZARO BADGLEY MISCHKA KENNETH POOL AMSALE TARA KEELY KENNETH POOL ANGEL SANCHEZ ELIZABETH FILLMORE JIM HJELM CAROLINA HERRERA JENNY PACKHAM ELIZABETH FILLMORE...
  2. Gelinlikte Yeni Trend Jean gelinlikler

Gelinlikte Yeni Trend Jean gelinlikler

Jean gelinlik olurmu demeyin oluyormuş...
  3. Yeni evlencek bayanlara nişanlık ve gelinlikte yardım :)

Yeni evlencek bayanlara nişanlık ve gelinlikte yardım :)

nişanlık modelleri 2010 nişanlık renkleri madam burcu gelinlik modelleri madam burcu gelinlik mor gelinlikler Yeni evlencek bayanların en çok düşündükleri şey gelinliğim nasıl olsun nişanlıgım nasıl olsun diye seneler önceden düşünmeye başlarlar bende size begendiklerimi sunmak istedim inş begenirsiniz :) Gelinlik Modelleri Bu gelinliğe bayıldım şimdi evlenmiş olsaydım kesin bunu...
  4. 2011 gelinlik cümbüşü (rüyam ve tuğçe ye özel )

2011 gelinlik cümbüşü (rüyam ve tuğçe ye özel )

2011 gelinlikleri :D:D bizim bu cadılar geçengün açtığım gelinlik konusu yüzünden birbirlerinin saçını başını yoluyolardı :D:D onların kavgasını önlemek, aralarını bulmak için 2. koleksiyonumu sizler için getirdim meleklerim :D:D rüyamm ve tuğçe bir daha kavga yok oyarım sizi heeeeee :kedi:
  5. 2013 Yeni Model Gelinlikler

2013 Yeni Model Gelinlikler

Bu yazı 2013 gelinlik modellerine yer vermektedir. Her genç kızın hayalinde sevdiği insanla evlenip, ömür boyu mutlu olmak yatar. Hatta bu hayali için belkide küçüklükten itibaren kafasında canlandırdığı gelinlik modeli vardır. Gelinlik modeli seçimi gerçekten zor iş. Sonuçta bir kere giyilecek ve hatıralarla resimlerde ömür boyu yad edilecek modelin kusursuz olması adına gelin adayları...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş