Etiketler:
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    170
    Ödül Puanları:
    43

yeni hamile kalanlar neler değiştiii.....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

aşılama ile hamile kalanların belirtileri hamile kalanların belirtileri yorumları yeni kalanlar aşılama ile kalanlar 2011 yeni hamile kaln melekler belrtileriniz nelerdi acabaaa:hamileyim:

yeni hamile kalanlar neler değiştiii..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

bayanlar 18 şubatta düşük yaptım.benim merak ettigim bi dahaki gebeligimde hemen progestanamı başlayacam düşük yapanların yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Üstüne görme  nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

Üstüne görme nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

üstüne adet görme nedir,üstüne adet görme bebeğe zarar verirmi,aüstüne adet görme nasıl anlaşılır,üstüne adet görüp gebe kalan varmı,üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne adet görme, aslında adet kanaması değildir. Gebeliğin başlangıcında embriyonun rahim içine yerleşmesi nedeni ile ortaya çıkan bir kanamadır. Bu kanama tıpta ''implantasyon kanaması'' olarak adlandırılır. Halk arasında ise...
  4. Bitkilerle hamile kalanlar ??

Bitkilerle hamile kalanlar ??

9 aylık evliyim Dr.gittim hormonlarım temiz çıktı ama hamile kalamiyorum :(
  5. Yakı nedir faydaları ve yakı ile hamile kalanlar

Yakı nedir faydaları ve yakı ile hamile kalanlar

yakı nedir, yakı nasıl kullanılır, yakının faydaları, kas ağrılarına ne iyi gelir Yakı, eklem ağrıları, kas ağrıları gibi vücudun ağrıyan bölgelerine yapıştırılan ilaçlı biz bez parçasıdır. Eskiden beri kullanılan yakı, vücuda yapıştırıldığı andan itibaren ağrıyı sızıyı çekmeye başlar. En fazla iki gün kalması uygun olan yakı, ağrıyı ve sızıyı çekerken yanmasından dolayı kaşıntı yapabilir....

Sayfayı Paylaş