Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Yeni iPhone sürümü 17 Mart'ta

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Apple, iPhone ve iPod Touch modellerinin işletim sistemini 17 Mart'ta güncelleyeceğini duyurdu.
    Apple'ın yayınladığı bir bültene göre firma cep telefonu iPhone ve kişisel müzik çalarlarından iPod Touch için eş zamanlı geliştirilen yeni işletim sistemi iPhone 3.0 işletim sistemini önümüzdeki günlerde yayımlayacak.
    iTunes üzerinden tüm kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılması beklenen yeni işletim sistemi, firma tarafından henüz doğrulanmayan haberlere göre önceki sürümlerde eksikliği büykü ölçüde hissedilen kopyala-yapıştır fonksiyonu ve kullanıcıların eksikliğini hissettiği MMS (Multimedya Mesaj servisi) desteğini de beraberinde getirecek.
    Apple'ın California'da bulunan Cupertino merkez kampüsünde gerçekleştirilecek bir etkinlikle tanıtılacak yeni işletim sisteminde olması beklenen yeni özelliklerden biri de, telefonların USB veya Bluetooth bağlantısı üzerinden modem olarak kullanılmasını sağlayan "tethering" desteği.

Yeni iPhone sürümü 17 Mart'ta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Nesil iPhone Temmuz’da Piyasada‏...

Yeni Nesil iPhone Temmuz’da Piyasada‏...

Daha dusuk fiyata daha yuksek teknoloji sunmayi amaclayan yeni nesil iPhone'un Temmuz ayinda 22 ulkede satisa cikmasi bekleniyor. Turk kullanicilarinsa tanismak icin bir sure daha beklemesi gerekiyor. Mobil teknoloji tutkunlarinin merakla bekledigi yeni nesil iPhone onceki modellere gore guclendirilmis teknolojik alt yapisiyla dikkat cekiyor.Yeni iPhone'da yuzyilin teknolojileri arasinda...
  2. Mozilla FireFox 3.0 Yeni Sürüm Türkçe İndirin

Mozilla FireFox 3.0 Yeni Sürüm Türkçe İndirin

mozilla firefox yeni sürüm mozilla firefox yeni sürüm Mozilla Firefox un yeni versiyonu çıktı arkadaşlarım aşağıdaki adresten indirin ve kurun, Kolay gelsin BURADAN İNDİRİNİZ
  3. Yepyeni ve bir sürü Günaydın Gifleri

Yepyeni ve bir sürü Günaydın Gifleri

günaydın gifleri yepyeni günaydın mesajları kartları kartpostalları gifleri burada Merhaba meleklerim.Hepimiz birbirimize günaydın demeyi seviyoruz öyle değil mi.Bunu için sizlere güzel mi güzel gifler topladım.Bunlardan istediğiniz hepsini kullanabilirsiniz...Hepinize günaydıınn...:D:amigo:
  4. İşte Apple Iphone 5 Yeni Özellikler

İşte Apple Iphone 5 Yeni Özellikler

iphone 5 yeni haberler iphone 5 özellikler Sevgili melekler, daha önce açtığımız konumuzda Yeni Iphone 5 Özellikleri ve fiyatı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmiştik. Bu yazımızda ise Apple Iphone 5 bilinmeyen özellikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Geçen sene için beklenen bazı değişiklikler bu sene gerçekleşecek gibi. Öncelikle yeni iPhone'un arka kasası artık cam...
  5. Yeni IPhone Ne Zaman Çıkacak 2013

Yeni IPhone Ne Zaman Çıkacak 2013

yeni iphone ne zaman çıkacak yeni iphone çıkış tarihi Sevgili melekler, Apple markasının epey bir süredir beklenen telefonu Iphone5c ve 7.nesil iphone çıkış tarihi belli oldu. Mac Otakara sitesinin, üretim hattındaki kaynaklarından edindiği bilgilere göre Apple'ın 10 Eylül'de düzenleyeceği etkinlikte karşımıza iki farklı iPhone ile çıkması kesin. Bunlardan ilki olan uygun fiyatlı iPhone,...

Sayfayı Paylaş