Yeni mineral makyaj Bobbi Brown

M

Misafir

Forum Okuru
Yeni mineral makyaj Bobbi Brown
mineral makyaj ürünleri mineral makyaj malzemeleri Bobbi Brown makyaj ürünleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Cilt güzelliği için ve makyaj ürünlerinin cilt gözeneklerini tıkamaması ve cildin nefes almasını sağlayarak erken kırışıklıklara karşı koruyucu olan, doğal ve zararsız ürünlerden yapılan mineral makyaj hakkında daha önce sizlere mineral makyaj nedir mineral makyaj nasıl yapılır diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise yeni mineral makyaj önerilerinde bulunuyor ve Bobbi Brown makyaj malzemeleri ile yapılan Bobbi Brown mineral makyaj hakkında ki bilgileri aktarıyoruz Melek'ler.

armani_makyaj_urunleri3-20.jpgBobbi, fondötenin cilt gibi görünmesi gerektiğine inanıyor ve bu yüzden cilt tipiniz ne olursa olsun doğal bir görünüm sağlayacak birçok formül tasarladı. Şimdi son kreasyonu Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15’i sunuyor. Uzun süredir beklenen, bu yeni ve özel formüllü mineral makyaj ile bildiğinizi düşündüğünüz herşeyi tekrar tanımlayacak!

Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15, donuk görünümü engellerken eşsiz yarı saydamlık sağlayan, yenilikçi bir mineral pudra karışımı içeriyor. Yumuşak ve ipeksi doğal mineral pudra karışımı dokuyu anında pürüzsüzleştiriyor ve cildi ağırlaştırmadan parlamayan bir kapatıcılık sağlıyor.

Uygulamanın ötesinde, bu mineral makyaj formülü anında kusurların ve renk eşitsizliğinin görünümünü azaltıyor.

Yapay parlamalara güle güle, doğal pırıltıya merhaba diyebilirsiniz!
Formül
Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15, vitamin, nemlendirici ve yumuşatıcılarla kaplanmış sıradışı bir vitamin ve mineraller karışımından oluşuyor ve yeni bir çağ açıyor. Sonrasında pürüzsüz ve ipeksi bir dokunuş yaratmak için çok ince yapıda parçalara bölünüyor. Hafif mineral formül üç eşsiz özelliğiyle ayrıcalıklıdır:


1) Cilt, cilt gibi görünür... Mükemmel dengelenmiş mineral pudra karışımı cildin doğal aydınlığını ortaya çıkaran eşsiz bir yarısaydamlık sağlar. Farklı şekillerdeki ve büyüklüklerdeki pudra tanecikleri hafif, cilde hava aldıran bir his ve ciltte doğal bir görünüm yaratır. Bu formül cilt yüzeyindeki fazla yağı emer ve doğal, sağlıklı bir bitiş sağlar.

2) Nemlendiriciler içerir ve cildi forma sokar... Sodyum hiyaluronat, güçlü bir nem mıknatısı cildin nemini dengeli tutar, ince çizgilerin görünümünü arttıran kuruluğu ve çamurumsu görüntüyü engeller. Skualen, Soya Fasülyesi Özü ve Seramid cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. B Vitamini ve mineral pudra cilde forma sokma faydaları sağlar.

3) Güçlü koruma... Bu mineral formül, C ve E vitaminlerini beraber tutan uzun süre etkili, geniş spektrumlu antioksidan korunması sağlayan eşsiz bir karışım içerir.


Kapatıcılık
Ayarlanabilir kapatıcılık mantığıyla geliştirilen Skin Foundation Mineral Makeup SPF15, istediğiniz görünümü elde etmeniz için bir çok yolla uygulanabilir.
Hafif – orta dereceli kapatıcılık için, pudranın dağılmasını ve kusursuzca cilde karışmasını sağlayan Face Brush ile dairesel hareketle uygulayın.
Orta - tam dereceli kapatıcılık için, fazla miktarda ürünü alan ve cilde uygulayan bir pudra pufu kullanın. Ürünü cildinize pudra pufu ile bastırarak başlayın ve daha sonra face brush ile fırçalayın.

Cilt tonunu düzenleyen dokuz farklı tonu bulunur.

Fiyatı: 115 TL
 
Üst