1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Moda Çanta...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yeni moda çantalar

kaynak:türkmania​

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeni Moda Çanta...

çok hoşmuş canım emeğine sağlık:)

Yeni Moda Çanta... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanta koleksiyonu yeni moda

çanta koleksiyonu yeni moda

çanta koleksiyonu
  2. Yeni Moda Akımı Çanta Elbiseler

Yeni Moda Akımı Çanta Elbiseler

Bazen kadınların en bütük sıkıntısı çanta taşımaktır. Bunu gören bir tasarımcılar dev ceplere sahip klasik ve spor kıyafetler tasarlamış. Çok kullanışlı gibi görünmese de farklı ve tasarım olmuş ben pek beğenmedim açıkcası ama bakalım sizler beğenicekmisiniz...
  3. Büzgülü Çanta Modası

Büzgülü Çanta Modası

ağzı büzgülü çanta Ağzı büzgülü çantalar ünlü markaların yeni koleksiyonlarında yerini aldı. 2010 yılında çantaların ağzı büzülüyor! Tabii bir de sadece bakmakla yetinmek zorunda olduğumuz çantalar var :( Binlerce dolarlık çanta denince akla ilk gelen marka olan Louis Vuitton da yeni koleksiyonunda büzgülü çantalara yer vermiş. Zincir detayıyla süslenmiş bu çanta gerçekten de göz...
  4. En yeni deri Çanta Modası meleklerim pisicikler

En yeni deri Çanta Modası meleklerim pisicikler

2011 Çanta Modası 2011 çanta modası Şıklığın ve zerafetin vazgeçilmez tutkusu olan çantalar en güzel ve uyumlu aksesuarlarımızdır.Bayanların en önemli aksesuarlarından olan çantalar bu sene büyük modellerin yanı sıra küçük modelleriyle de hayli beğeni kazanacağa benziyor... 2011 yılının küçük çanta tasarımlarını sizlere sunuyorum...
  5. Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Bayan Çanta Modası 2012 Modelleri

Yeni Sezon Çanta Modelleri 2012 bayan Çanta Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi çanta tutkunu olan tüm sevgili hanımlar, bu sayfamızda sizler için 2012 çanta modası trendlerini araştırdık ve beğeneceğinizden emin olduğumuz yeni sezon bayan çanta 2012 modası modellerini bu sayfamızda görücüye çıkartmak istedik. :) "Yeni bir çantanın altına birde yine sezon uygun olan bir...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş