Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

yeni moda şallar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Sezon ayırt etmeden boynumuza her daim taktığımız şallar popülerliğinin altın çağlarını yaşıyor. İsterseniz boynunuza tam dolayın isterseniz uzun bırakın. Her hali tarzınıza tarz katacak

yeni moda şallar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son Moda Şal Örnekleri

Son Moda Şal Örnekleri

son moda şal örnekleri şal örnekleri yeni çıkan modelleri yeni çıkan en son
  2. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...
  3. Desenli Şal Modelleri yeni şal örnekleri

Desenli Şal Modelleri yeni şal örnekleri

Desenli Örgü Şal Modelleri Desenli Şal Örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda 2012 örgü modası trendleri arasından seçtiğimiz birbirinden şık ve gözalıcı desenli örgü şal modelleri sunuyor ve bu kış için desenli şal örnekleri arayan tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz.
  4. 2015 Yeni Moda Tesettür Şallar

2015 Yeni Moda Tesettür Şallar

2015 tesettür şal modelleri,2015 tesettür şal çeşitleri,tesettür abiye şal modelleri, en şık tesettür şal modelleri,en güzel tesettür şal modelleri Sevgili Melekler muhafazakar giyimin baş şartı olan tesettür modasında 2015 senesi için tasarlanmış rengarenk şallardan sizler için en beğendiğim tesettür şal modellerini toparlamaya çalıştım. Renkler daha baskın ve düz modeller 2015 senesine...

Sayfayı Paylaş