Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?
hilary duff saç rengi hilary duff saç modelleri
Merhaba meleklerim saçım siyahtı ve bıkmıştım artık açayım biraz sarı marı yapaym dedim ama kuaföre gitmek istemedim .Bu yüzden Palette saç açıcısı aldım.

resimgoster-1823.jpg

Saçlarıma bir güzel sürdüm beklemeye koyuldum.Bekle bekle derken saçlarımın uzayan kısımları yani dipten çıkanlar kızılımsı sarımsı bişey oldu siyah bölümler ise kimi yeri olduğu gibi kaldı kimi yeri koyu kızıl oldu :DGökkuşağı gibi bir saç nasıl ama.Neyse tabi böyle kalamazdı bunun için Alix avienin en sevdiğim rengi olan koyu karameli aldım :)

8690605672195_b-1687.jpg

Bunu önce diplerde aşırı açılan yerlere iyice sürdüm.Sonra tarakla boyayı saç uçlarıma kadar indirdim.Aşağıları saten koyu olduğundan çok fazla sürmek istemedim.Kendimce bişeyler yaptım ama sonuçtan memnunum :)Gerçi hayalimdeki bu değildi ama işte saçımın son hali :)

resim-003-3553-7610.jpg

resim-002-4945-2648.jpg

Sizce nasıl meleklerim.Tam içime sinmedi ama onca şeyden sonra şimdilik biraz dinlenin diyorum.
hilary_duff_maxim-4597.jpg

Bu da hayalimdeki renk :)

Son düzenleme:
canım sanki bu seferde dipleri uçlardan daha koyu olmuş gibi. ama önemli degil iki yıkamada akıcak...eger istedigin renk olmasını istiosan zaman gerekli...hemen zor siyahtan dönmek çok zor..sen aktıkca hep bu rengi yap....bunun açılması daha kolay.....bide işlemi dogru yapmışsın azcık bilgin var sanırım...:)

canım sanki bu seferde dipleri uçlardan daha koyu olmuş gibi. ama önemli degil iki yıkamada akıcak...eger istedigin renk olmasını istiosan zaman gerekli...hemen zor siyahtan dönmek çok zor..sen aktıkca hep bu rengi yap....bunun açılması daha kolay.....bide işlemi dogru yapmışsın azcık bilgin var sanırım...:)
Yok canım öyle değil anlamadım olayı dipler sarardı ortalar siyah en uçlar kızıl oldu :DNasıl oldu anlamadım :DEvet azcık var ilgim amatör olarak kuaförlük yptım da biraz hahaha

bu resimdeki son hali degilmi hayal.resimde dipler uçlardan daha koyu duruyor.:)belkide resim yanıltıyordur...ama güzel olmuş güle güle kullan

Evet caım son hali daha dün boyadım ama dedim ya istediğmle hiç alakası yok üstler akıcak muhtemelen çünkü sapsarı oldu:)Bir ay sonra felan alt taraflara tekrar açıcı uygulamayı düşünüyorum .Şimdilk dinlensin.Resmde çokfarklı görünüyor ama normal haldeyken bu kadar farklı durmyo.Daha çok balyajlıymış gibi duruor.Teşekkür ederim )

Hayalcim resimde saclarin üst kismi daha koyu gözüküyor ama istedigin renge gecebilmek icin koyu karamel degil de acik renkler tercih et onlari ileride istedigin renge daha kolay actira bilirsin...

Geri