1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Şemsiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kızlar istemesekte yaz mevsiminin sonuna geliyor yavaş yavaş yaz bitiyor...Malum sonbahar yağmur mevsimi sonbaharda yağan yağmurlardan korunmak ıslanmamak için sizlere yeni moda şemsiyeleri sunuyorum...Çok şirinler değilmi :tik:

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bunlar nee :) Çok tatlılar yaa :D bayıldım bunlara :kiss: Teşekkürler.

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]çok güzeller gerçektenn:) paylaşım için teşekkürler.

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Çok tatlılar gerçekten insan kullanmaya kıyamaz :)

Yeni Şemsiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

şık şemsiye cvp rengarenk şemsiyeler şemsiye modelleri al satın almak önemli değil arkadaşlarım satın alacaksınız ama en güzel ve değişik şemsiye modellerini aşağıdan ekleyeyim sizlere sonra isterseniz buradan satın alabilirsiniz. Sevgililer için olanları, dantelli şemsiyeler iki kişilik semsiyeler bir ton değişik şekli var bu meretlerin :) Yağmurda ben gibi ıslanmayı sevenlere göre anlamsız...
  2. Teknolojik Şemsiye

Teknolojik Şemsiye

şemsiye ile ilgili icatlar teknoloji tasarım icatları değişik bişey beğendim ama bilmem sizce nasıl 643 __________________
  3. Pratik şemsiye

Pratik şemsiye

pratik şemsiye PRATİK ŞEMSİYE Tutmanıza gerek kalmayan en pratik şemsiye Yağmur altında bir elinizde şemsiye, diğer elinizde cep telefonu varken çantanızı da taşıyabilir misiniz? Pratik Şemsiye ile elleriniz artık tamamen serbest... 14,9 TL Yağmur yağarken bir elinizle sürekli şemsiye taşıyor olmak çoğu zaman büyük bir derttir. 8 telli şık şemsiyeniz, ayarlanabilir mekanizması ile...
  4. Görünmez Şemsiye

Görünmez Şemsiye

Japonlara artık aklım sır ermiyor.Ya adamlar yemiyor içmiyor icat yapıyorlar.Ama helal olsun diyorum.Bunu da yaptılar ya..:D Japonya’daki gelişmeler şemsiyeye radikal değişiklikler getirdi. Sert rüzgarlarda ters dönen ve kırılan şemsiyelerin yerini hava şemsiyeleri almaya başladı. Uzaktan bakınca tek bir sopa olarak görülen şemsiye, hava akımını kullanarak kullanıcısını yağmurdan koruyor....

Sayfayı Paylaş