Yeni Sezon Dantel Mutfak Takımı Modelleri

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Yeni Sezon Dantel Mutfak Takımı Modelleri
Yeni Sezon Dantel Mutfak Takımı Modelleri- Mutfaklar biz hanımların en çok zamanını geçirdiği alanlardandır. Bu alan tabii ki bizim zevklerimize isteklerimize göre şekillenecektir. Mutfak dekorasyonunu güzelleştirmek için çok çeşitli şeylere başvururuz. Renkler aksesuarlar örgü işler bunlardan bazılarıdır ki özellikle el işi örgüler daha çok mutfaklarımızı süslemektedir. Mutfak masalarında şık el örgüsü örtüler, dantel işlemeli perdeler, nihaleler, suplalar, mutfak dolaplarınız için çeşitli dantel örgüler yapılır. Evlenecek genç kızlar özellikle çeyizlerine koyarlar dantel işlemeli örgüleri. Maharetli ve örgüye meraklı iseniz paylaşacağım çok güzel mutfak takımı modellerini inceleyerek siz de eviniz için çeyiziniz için örebilirsiniz. Dantel örgüler aslında geçmişten günümüze taşınan bir gelenek olarak sayabiliriz. Siz de bu örneklerin daha modern hallerini mutfaklarınızda yaşatabilirsiniz.


cicek desenli tig isinden mutfak dantel modeli.jpg


Bakın değişik bir dantel örneği daha. Sanki parça motif şeklinde örülmüş sonradan birleştirilmiş gibi. Tabi ben çok dantel modellerinden anlamadığım için anlayanlar mutlaka örneğini şimdiden çıkarmışlardır bile. Mutfak takımları konusunda alternatif çok hanımlar yeter ki siz yapmak isteyin. El emeği göz nuru hepsi birbirinden hoş.

cicek seklinde mutfak dantel modeli.jpg


Çiçek gül desenli dantel örnekleri mutfaklarda hanımlar tarafından en çok tercih edilenlerden. Evinizde her alana dantel serenler klubündeyseniz bu dantel örnekleri ile yeni örnekler yapabilirsiniz.

desenli dantel mutfak takimi modelleri.jpg


mutfak icin dantel modeli.jpg


Dantelden mutfak takımı işlerken ya tamamını bu şekilde örebilir ya da nakış işlemeli kumaşa dikerek de yapabilirsiniz. Mutfak takımları modellerinde son zamanlarda çok çeşitli örnekler görebilirsiniz. Desenler motifler maharetli ellerden çıkıyor.

yeni dantel mutfak takimi ornegi.jpg


Bu şekil nakış işlemeli dantel mutfak takımı örüp ona uygun renklerde yine mutfak perdesi ile kombine yaparak bir mutfak takımı oluşturabilirsiniz. Dantel mutfak perdesi konulu yazımızı buradan inceleyerek harika bir mutfak perdesini yapımı ile birlikte inceleyebilirsiniz. Mutfağınız sizin için değerliyle kolları sıvayın hanımlar bu özel alanınız için kendinize özel bir şeyler yapma zamanı. Dilerseniz sevdiğiniz insanlara hediye amaçlı da yapabilirsiniz.

yeni sezon nakisli dantel mutfak takimi modeli.jpg
 
Üst