Yeni sezon siyah balık etek muhteşem abiyeler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yeni sezon siyah balık etek muhteşem abiyeler
Abiye modelleri arasın da bayanların en çok tercih ettiği renklerin başın da gelen siyah, her sezon mutlaka abiye modelleri arasında yer almaya devam ederek abiye renginin demirbaşı olarak yer almaya devam ediyor.

Asil ve şık duruşunun yanısıra modası geçmeyen bir renge sahip olduğu için her bayanın mutlaka elbise dolabın da yer alması gereken siyah abiye modelleri arasından sizlere bu konumuz da yeni sezon siyah balık etek abiye modellerini paylaşıyoruz.

Daha önce sizler ile kına, mezuniyet ve özel günler için kırmızı balık abiye modelleri konumuzu paylaşmıştık. Gelinlik ve abiye modasının en çok tercih edilen tasarımları arasın da yer alan ve bayanların gözdesi olan balık etek abiye modelleri arasından siyah balık abiyeleri de şimdi ki konumuz da paylaşıyoruz.
Asil duruşunun yanısıra dediğimiz gibi modası geçmeyen bir renk olan siyah, fiziği diğer renklere göre daha kusursuz bir şekil de ön plana çıkartırken bayanların fazlalıklarını da en iyi şekil de kapatma özelliğine sahip olduğu için oldukça talep gören renklerin başın da geliyor.

Adeta bir deniz kızı görüntüsü veren balık etek abiye modelleri özel günler de bayanlar tarafından çok beğenilerek tercih ediliyor. Yeni sezon siyah balık etek abiyeler ile özel günleriniz da şıklık yarışından asla geri kalmayacaksınız. Uzun topuklu bir ayakkabı ile tercih etmeniz gereken balık abiyeler, boyu daha uzun gösterecek ve dar kesimi sayesin de fiziğinizi ön plana çıkartacaktır.

balık etek abiye.jpg
dar kesim balık abiye.jpg
dekolteli balık abiye.jpg
en güzel balık abiye.jpg
kalp yaka balık abiye.jpg
payetli balık abiye.jpg
siyah abiye.jpg
siyah renk balık etek abiye.jpg
straplez balık abiye.jpg
yeni sezon balık abiye.jpg
yeni sezon siyah balık abiye.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst