Yeni sezon tesettür taytlı haşema modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yeni sezon tesettür taytlı haşema modelleri
Tesettür mayo modelleri, taytlı mayo modelleri, tesettür haşema modelleri, taytlı haşema modelleri ile sizlerleyiz.

Yaz aylarının gelmesi ve havuz deniz sezonunun açılması ile birlikte tatilciler için büyük bir heyecan başladı. Yaz aylarının keyfini sürmenize olanak sağlayan havuz ve deniz için gerekli olan bir giyim türü mayolar yeni sezon da açık ve kapalı bayanlar için farklı renk ve model seçenekleri ile yer alıyor.

Sizler için bu konumuz da tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği taytlı haşema modellerinden seçtiğimiz en yeni örnekleri paylaşıyoruz. Yeni sezon haşema modelleri konumuza geçmeden önce haşema alırken nelere dikkat etmeli konumuza mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yüzerken giydiğiniz haşema modelinin rahat olması ve çabuk kuruması çok önemlidir. Yeni sezon tesettür haşema modelleri, farklı tesettür giyim markaların da yer alarak değişik fiyat aralıkları ile satışa sunuluyor.

Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz taytlı modern haşema modellerini paylaşıyoruz.

240-800x800.JPG
243-800x800.JPG
244-800x800.JPG
245-800x800.JPG
2013-taytlı-haşema-modeli.JPG
2013-vera-bayan-haşema-modeli.JPG
2016-Haşema-Modelleri.JPG
2016-Tesettür-Mayo-ve-Haşema-Modelleri-7-470x359.JPG
hasema modelleri 2012.JPG
Marina-Tam-Kapali-Pembe-Mayo-111_191326_1.JPG
Yelekli-Haşema-Modelleri.JPG

Ben tesettürlüyüm ve genelde havuza denize girerken haşema tercih ediyorum. Son tasarımlar o kadar hafifki üzerinizde varmı yokmu belli değil.Suyun serinliğini adeta iliklerinize kadar hissediyorsunz..Aynı zaman da yeni tarasımlar suda kabarma şişme yapmıyor yada üzerinize yapışmıyor.

hanımlar bir yanlışlığı düzeltmek gerekiyor. tesettür mayolar hakkında yorum yaparken marka vererek yorum yapmak daha bilgilendirici olur. Mesela bir üst yorumda Sevimli cadı haşemaların hafif ve suda yapışmaz olduğundan bahsetmiş ancak haşema derken hangi markalı hangi markalı tesettür mayoyu kast etti? Çünkü her marka aynı kalitede üretim yapmıyor.

Ayrıca Haşema başlı başına bir marka ve yukarıda görseli sunulan ürünler Haşema markasına ait markalar değil. Başlığın Haşema Modelleri yerine tesettür mayo modelleri şeklinde açılması sanıyorum ki daha uygun olur.

Haşema markalı mayolar kesinlikle suda vücuda yapışmıyor ve şişme yapmıyor. Kendim kullandığım için garanti verebilirim. Ancak diğer markaların mayoları hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. O yüzden bir marka olarak Haşemayı ve diğer markalı tesettür mayoları ayırarak yorum yaparsak okuyucular açından daha bilgilendirici olur.

REKLAM İÇİN LİNK VERMEK YASAKTIR( EDİT BY MELEK)

Herkese hayırlı günler diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri