Yeni sezonda örgü çantaları modellerinden birini kullanalım:D

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yeni sezonda örgü çantaları modellerinden birini kullanalım:D
El emeği ile yapabileceğiniz yepyeni bir fikir ile karşınızdayım. Siz değerli okurlarım için hazırlamış olduğum resim galerisine göz attığınız zaman da anlayacağınız üzere bayanlar için olmazsa olmaz bir seçenek olan çantalar her daim yanımızda yer alabilecektir. Misafire giderken, gece gezmelerinde, davetlerde, güne katılırken, okula giderken bile kullanırız. Hatta süslü kızlarımız için bile son derece mükemmel modellerimiz mevcuttur. Sizlerin beğenebileceğiniz örnekler arasında yer alan trend koleksiyonlar üzerinde de yepyeni model yapımı için internette videoları araştırarak ile koyulabilirsiniz. Sizlerin beğenebileceğiniz birbirinden şahane önerileri bulabileceğiniz gibi çok basit yapım aşamalarıyla bu çantalara sahip olabilme memnuniyetini tadabileceksiniz. Siz değerli okurlarım için örnekleri sunarken bunları öğrenebileceğiniz video linklerini de alt kısımlarda paylaşmaya çalışacağım.


Örgü çanta yapımlarında seçtiğiniz model, kullanım yeriniz ve istediğiniz renk seçeneğine göre farklı tekniklerle son derece hoş görünümler yakalayabilirsiniz. Sizlerin beğenebileceğiniz birbirinden güzel örnekleri sıralarken her daim kıyafetiyle uyumlu giyinmeyi seven bayanlar için ayrıca açıklama yapmak istiyorum. Almaya kalkıldığı zaman örgü çantalar el emeği olduğu için çok daha maliyetli olabilmektedir. Ama sanal alemde çok kısa bir araştırma yaparak beğendiğiniz modeli şiş ya da tığ işi ile ne kadar ucuza mal edebileceğinize tanık olabileceksiniz. Alacağınız tüylenmeyen iplerle çok daha rahat yapabileceğiniz ve kullandıkça kirlenmeden dolayı yıkadıktan sonra yıpranmanın az olacağı bu modeller sizler için harika seçenekler arasında yer alabilecektir.


El yeteneği olan pek çok kişinin kolay bir şekilde öğrenebildiği çanta modelleri çocukluk döneminden itibaren bayanların en önemli ihtiyaçları arasındadır. Bir erkek bir yere giderken çantası olmadan gitse de olur. Ama bir de bir bayana sorun bakalım gidebiliyor mu? Hele bir de çocuğu varsa artık kol çantalarını geçtim sırt çantası modası başladığından bu yana her çocukluyu sırt çantayla görmekteyim. Buna kendimde dahil. İşe giderken bile el de taşınabilir çanta almak çok garip geliyor yanıma. Sanki bir yanım eksikmiş gibi. Sözün kısası bayanlar bence sezon takibini iyi yaparak en güzel çanta tercihlerini yaparken ile tercihlerimiz arasında sırt çantalarından olup örgüsü en zevkinize uygun olanlardan yana video aşamalarını takip etmeyi deneyin derim. Kolay gelsin….

2016-ÖRGÜ-ÇANTA-MODELLERİ-4.jpg
buzgulu-tig-isi-canta-modelleri-11.jpg
el-yapimi-orgu-canta-modelleri.jpg
maxresdefault.jpg
orgcanta.65.jpg
orgu-canta-modelleri-yeni-videohanim-com.jpg
yazlık-örgü-çanta-modelleri-55.jpg
 
Üst