Yeni Sezonda Perdelerle Gelen Şıklık

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yeni Sezonda Perdelerle Gelen Şıklık
Perdeler bir ev için en vazgeçilmez unsurlar listesinde kendini göstermektedir. Ev dekorasyonlarınızda yeniliğe gitme yolunda ilerlerken perde dekorasyonlarınızda yeni model perde seçimleriniz için değişim rüzgarlarını çağırabilirsiniz. Birbirinden şık perde modelleri tercihinde bulunarak oda dekoratifliklerinizde en trend çizgilerin yer aldığı güpür detaylı, kendinden desenli, sade ama bir o kadar da şık görünümlü fon perde modelleri tercihiniz ile odalarınızda zenginliğe yer açıcı davranabilirsiniz.

desenli-yatak-odasi-perde-modeli.jpg


Kendinden desenli perdelerin şıklığını kendiliğinden odada hissettirici rolü ile karşınıza çıkacak olan üst resimdeki tarz bir perde seçimi ile yeni bir görünüm kaçınılmaz olacaktır. Özellikle genç odası koleksiyonlarında desenli perdelerde farklı simgelerle gelen yeni soluklu desenleri görünce kendinizden geçebileceğinizin garantisini verebiliriz.

english-home-gul-kurusu-perry-tul-perde-2016.jpg


Altlı ve üstlü resimlerdeki tül perde şıklığı da sizlerin kaçınılmaz kabul edebileceğiniz perde model çeşitlilikleri arasında kendini kanıtlayıcı bulunabilmektedir. Odalarınızdaki en estetik koleksiyonlarından birinden gerçekleştireceğiniz tercihlerle kaliteyi ev dekorasyonlarınıza adapte etmeye var mısınız?


English-Home-Wish-Örme-Tül-Perde-Modeli.jpg
pierre-cardin-salon-perde-modelleri.jpg
yeni-trend-yatak-odasi-perdeleri-2015.jpg
 
Üst