1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Sezonun En İyi Tulum Modelleri ve Markaları 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

en iyi tulum modelleri tulum modelleri 2012

Tulum, giyilmesi cesaret isteyen bir parça melekler :) Uzun boy ve düzgün vücut hatları gerektiren tulumlar, hakkını vererek giyenleri göz alıcı yaparken, yakışmayanların giymesiyle tam bir görüntü kiirliliği oluşturuyorlar. Kesimine ve modeline göre hem gece hemde gündüz kullanabileceğiniz tulumlardan yeni sezonun en iyi tulum modelleri ve markalarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz :)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Yeni Sezonun En İyi Tulum Modelleri ve Markaları 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 en iyi adsl modem markaları

2012 en iyi adsl modem markaları

En İyi Adsl Modem hangisi En iyi adsl modem 2012 Modeminden şikayetçi olanlar için yılın en iyi ve en çok kullanılan ve müşteri memnuniyetinde her daim birinci sırada oaln en iyi adsl modem markalarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. En iyi adsl modem markaları şu şekildedir: 1. - Linksys WAG54G 2. - U.S.Robotics USR9105 3. - Zyxel Prestige 650HW 4. - Asus SL6000 5. - Alcatel...
  2. En iyi kozmetik markaları..

En iyi kozmetik markaları..

en iyi kozmetik markaları Sevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri...
  3. En İyi Güneş Kremi Markaları ve Ürünleri

En İyi Güneş Kremi Markaları ve Ürünleri

en iyi güneş kremi markaları en iyi güneş kremi Sezonun en şık mayoları ve bikinilerini giyip plajlarda salınmanıza az kaldı melekler :) Havalar ısınıyor. Eğer yaz alışverişine çıkmadıysanız size hemen tavsiye edebileceğimiz güneş krem ürünlerini sıralamak istiyoruz. Güneşin zararlı etkilerini engelleyen bu ürünlerden birini satın almadan sakın tatile çıkmayın diyoruz ve en iyi güneş kremi...
  4. 2012 Yazlık şort tulum modelleri hemde en güzelleri

2012 Yazlık şort tulum modelleri hemde en güzelleri

şort tulum modelleri 2012 yazlık mini tulum modelleri Şort tulumlar, evet çok şık ve göz alıcı oluyor, bir o kadar da rahat oluyor ama ev oturmalarına ya da şunu diyim, eğer ki sık sık lavaboya giden biriyseniz, tulum modelinizi iyi seçmelisiniz. Çünkü lavabo da sorun yaratabiliyor. Bu yüzden likralı ve straplez modelleri tercih etmenizi öneriyorum Melek'ler:) Şort tulum modellerini seven ve...
  5. en iyi kombi hangi marka

en iyi kombi hangi marka

sizce en iyi kombi hangisi sizler hangi markanın kombisini kullanıyorsunuz olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarına göre bende hangi kombiyi alacağıma karar verecem

Sayfayı Paylaş