Etiketler:
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Yeni sismik gemide sona gelindi

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  MTA’nın yeni sismik gemi projesinde geri sayım başladı. Deniz alanlarındaki depremsellik faaliyetlerin yanı sıra hampetrol ve doğalgaz aramaları için MTA Genel Müdürlüğü tarafından tedariki öngörülen yeni sismik gemi için hazırlanarak DPT’ye sunulan projeyle ilgili nihai kararın, önümüzdeki günlerde alınması planlanıyor.
  Dış tedarik yoluyla alımı planlanan yeni sismik gemiyle ilgili hazırlanan projenin DPT tarafından onaylanmasından sonra, yeni gemi projesi MTA Gneel Müdürlüğünün 2008 yılı yatırım programına alınarak, alım yönünde önemli bir adım atılmış olacak.
  Yeni sismik gemi ile MTA Genel Müdürlüğü, denizlerde her türlü hammadde ve depremsellik araştırmasının yanısıra bu özellikteki bir gemi ile denizlerde kapsamlı bir karbonhidrat araştırması da yapabilecek.
  Üç boyutlu olarak arama ve inceleme çalışmalarına katkı sağlayacak yeni sismik geminin yurtdışından, ’uluslararası ihale’ yöntemiyle temin edilmesi planlanıyor.


   
Yeni sismik gemide sona gelindi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. yeni geldim

  yeni geldim

  slm bayanlar güzel paylaşımlar temennisiyle geldim.
 2. bende yeni geldim

  bende yeni geldim

  merhabalar.bende yeniyim.28 yaşındayım adım esra kübra..edebiyat öğretmeniyim... herkeze iyi akşamlar
 3. Sonu gemeyen kaynana gelin manileri

  Sonu gemeyen kaynana gelin manileri

  kaynana gelin manileri gelin manileri erkek komik kaynana Meleklerim dünya döndükce bu manilerin sonua gelecek gibi değil... Kananalar kaynanalık yaptıkca; gelinlerde gelin oldukca ne atışmalar biter nede bu tatlı maniler.... kaynana= Kayınnayım bakarım. Kız görmeye çıkarım Eğer kızı beğenirsem İki beşlü takarım. gelin= Herşeyi yaparsın kaynana Beşli takarsın kaynana Daha kırkım...
 4. Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin adı nedir

  Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin adı nedir

  Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin adı nedir ve Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin resmi varsa lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş