Yeni trend avizelerden seçmeler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yeni trend avizelerden seçmeler
Dekorasyonda aydınlatma ünitelerinin ehemmiyeti büyüktür. Aydınlatmaları ile oda görünümlerinde daha ferah ve genişlik hissini yakalamak oldukça kolaydır. Bu nedenle kimi oda dekorasyonlarında aydınlatma modellerinden farklılıklar göze çarpabilmektedir. Çocuk odası aydınlatmaları, salon aydınlatmaları ya da yatak odası aydınlatmaları farklı tarzları ile odalarda aydınlık alan zenginlikleri oluşturabilmenize yardımcı olabilmektedir.

avize-marketim-9.jpg


Oda görünümlerinize yeni dokunuşlar oluşturma düşüncesi içerisindeyseniz küre avize tasarımları da sizler için ayrıcalık teşkil edebilecek modellerden olabilecektir. En şık oda görünümleri için dekoratif görünümler yakalama arzunuzda bu tarz bir seçimde bulunarak odalarınızda en özel şıklıklara yer açabilirsiniz. Kürenin yanı sıra sarkıt şeklinde görünen sanki bir yerden sarkan meyve taneleri gibi duran ya da manzara figürlerinin yerleştirildiği dikdörtgen çerçeveler ile de aydınlatıcılığını yansıtabilen modeller dekor tarzınıza göre ev dekorasyonlarınızdaki yerini alabilir.

Avize-modelleri-2015.jpeg


Klasik oda görünümleri için harika bir seçenek olabilecek zengin ihtişamı ile karşınıza çıkan çiçek açmış gibi tasarlanan avize de son senelerde trend seçenekler arasında yer alanlardandır. Koçtaş, Tekzen gibi markaların kaliteli versiyonlarını odalarda yakalayabileceğiniz etkileri nasıl görsel sunuma dökeceğiniz gerçeğini size kanıtlayan resim seçeneklerimden faydalanabilirsiniz. Oldukça özel bir oda görünümü için küçük ya da geniş odanızda uzun ömürlü bir seçim olarak bu tarz bir tasarımdan faydalanabilme ayrıcalığında bulunabilirsiniz.

istikbal-avize-modelleri-37.jpg
maxresdefault (1).jpg


Lüks oda görünümleri için oldukça ışıltılı model seçimlerinde bulunabilirsiniz. Bunun için biçilmiş bir kaftan olan üstteki resimde sizlerin ayrıcalıklı kabul edebileceğiniz modeller arasında kendini kanıtlamışa benziyor. Lüks ya da modernlik ev dekorunuzun geneline hakim ise bu tarz şıkır şıkır bir seçenekten faydalanarak oda görünümlerinizde en aydınlık oda dekorasyonlarından faydalanabilme ayrıcalığını sonuna kadar hissedebilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

maxresdefault.jpgmodern-avize-modelleri-2.jpg


Manzara figürleri hayır diyemedikleriniz listesinde ise üstteki modele ne dersiniz? Şıklık, en yeni görünüm, dekoratif sunum, ihtişamlı görünüm....Daha ne ararsanız var...sizlerin uzun süre değişim adına farklı bir seçenek arayışı içine girmenize gerek kalmayacak bir tasarım harikası olan bu aydınlatma ünitesi ile oda görünümlerinizde estetikselliğe yer açıcı davranmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise zaman kaybetmeden oda görünümlerinizde en kaliteli görünümleri yakalamak için resimlerdeki modellere benzer estetiklerdeki ürünleri alarak dekorasyon değişimini gerçekleştirme tercihinde bulunabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Geri
Üst