1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Yeni trend fularlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kış aylarında herkezde atkı yerine en çok fular gördüm.Hepside birbirinden şık ve güzeldi.Ama kışın taktıklarınız artık kış aylarında kalacak.Çünkü yepyeni birbirinden harika fularlar bu yaza damgasını vuracak:)

Bunların ikisine de bayıldımm:):):)

Erkekleride unutmadık canım:)Sevdiğinize veya eşinize hediye için güzel bir tavsiye benden size:ehi:

İkiside harikaa:)

Sizin tercihiniz hangisi???

Yeni trend fularlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni trend: renk bloğu

yeni trend: renk bloğu

Yeni Trend: Renk Bloğu Silüette büyük renk blokları yaratmak bu yazın önemli trendlerinden biri. Ana renkler ya da tamamlayıcılar veya kontrast renkler kullanılacak. Hepsi geniş parçalar halinde yer alacak. reklam2009 yazı için markalar bu trendi podyumlarda sıkça kullandılar. Sıcak ve soğuk tonlar genelde aynı tonlarla birlikte gösterildi. Kıyafetler sanki bir kokteyli...
  2. Yeni trend: Renk bloğu

Yeni trend: Renk bloğu

Silüette büyük renk blokları yaratmak bu yazın önemli trendlerinden biri. Ana renkler ya da tamamlayıcılar veya kontrast renkler kullanılacak. Hepsi geniş parçalar halinde yer alacak. 2009 yazı için markalar bu trendi podyumlarda sıkça kullandılar. Sıcak ve soğuk tonlar genelde aynı tonlarla birlikte gösterildi. Kıyafetler sanki bir kokteyli andırır renklere büründü. Kırmızılar...
  3. yeni trend kombinler..

yeni trend kombinler..

trend kombinler yeni trend ben hiç bu kadar uyumlu giyinmedim tarzımda hep bi aykırılık olmuştur inkar edemem :) ama bu tarzımı seviyorum
Etiketler:

Sayfayı Paylaş