Etiketler:
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Yeni Trend Kemerler!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Yeni Trend Kemerler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni trend kombinler..

yeni trend kombinler..

trend kombinler yeni trend ben hiç bu kadar uyumlu giyinmedim tarzımda hep bi aykırılık olmuştur inkar edemem :) ama bu tarzımı seviyorum
  2. Yeni trend fularlar

Yeni trend fularlar

Kış aylarında herkezde atkı yerine en çok fular gördüm.Hepside birbirinden şık ve güzeldi.Ama kışın taktıklarınız artık kış aylarında kalacak.Çünkü yepyeni birbirinden harika fularlar bu yaza damgasını vuracak:) Bunların ikisine de bayıldımm:):):) Erkekleride unutmadık canım:)Sevdiğinize veya eşinize hediye için güzel bir tavsiye benden size:ehi: İkiside...
  3. Deride kemer trendi.

Deride kemer trendi.

deri kemer modelleri deri kemerli elbiseler Deri kemerler muhakkakki her zaman zirvedir moda kadın modası olunca çeşitler şahanedir kullanım bi o kadar çeşitlidir. Tek bir kemerle bile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz melişler, buyrun sizlere en güzel deri kemerlerden olaşan bir defile..
  4. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...
  5. 2015 kış sezonu şal kemer trendi

2015 kış sezonu şal kemer trendi

2015 kış sezonu şalları,2015 kış sezonu şal ve kemer modelleri,2015 kış sezonu kemer ve şal modası,en şık kemer ve şal modelleri Yine kışın soğuk havasında giymekten mutluluk duyacağımız, bizi üşütmeyecek ve sonuç olarak 2014-2015 kış sezonunun vazgeçemeyeceğimiz trendlerinden biri olacak “şal ve kemer“ trendi. Özellikle Burberry Prorsum 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘nda öne çıkan ve...

Sayfayı Paylaş