Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Trend Kulak Kepçesi Küpesi

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kulak kepçesi küpesi, küpe çeşitleri, değişik küpeler

Sevgili melekler, gün geçmiyorki yeni bir moda akımı etkisini göstermesin. Son zamanların yeni modası da kulak kepçesi küpeleri. Orjinallikten ve farklılıktan hoşlananların takipettikleri bu yeni trentte küpe kulak kepçesini tamamıyla sarıyor. Moda dilinde "ear cuff" yani "kulak kelepçesi" anlamına gelen bu küpeler yeni ve orijinal bir aksesuar trendinin başlangıcı oldu. Bayanların giysilerini tamamlayan, vazgeçilmez, şıklığa şıklık katan aksesuarlara böylece bir yenisi daha eklenmiş oldu.

< Konu Resmi..>

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bundan hemen almalıyız benceee :D

Yeni Trend Kulak Kepçesi Küpesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni trend kombinler..

yeni trend kombinler..

trend kombinler yeni trend ben hiç bu kadar uyumlu giyinmedim tarzımda hep bi aykırılık olmuştur inkar edemem :) ama bu tarzımı seviyorum
  2. Yeni trend fularlar

Yeni trend fularlar

Kış aylarında herkezde atkı yerine en çok fular gördüm.Hepside birbirinden şık ve güzeldi.Ama kışın taktıklarınız artık kış aylarında kalacak.Çünkü yepyeni birbirinden harika fularlar bu yaza damgasını vuracak:) Bunların ikisine de bayıldımm:):):) Erkekleride unutmadık canım:)Sevdiğinize veya eşinize hediye için güzel bir tavsiye benden size:ehi: İkiside...
  3. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...
  4. Yeni trend bıyık kolyeler

Yeni trend bıyık kolyeler

bu konu;bıyık kolye modelleri,bıyık kolye tasarımı hakkında bilgi vermektedir. Sevgili hanımlar yalnış görmediniz,takı modasındaki yeni trend bıyıklı kolyeler.Bıyıklı kolye modelini magazin programını izlerken muhteşem yüzyılın vali beyi burak özçivitin sevgilisi,ceylan çapada gördüm.Biz kadınları anlamak gerçekten zor iş vesselam:D:D Bıyık kolye bana biraz itici geldi.Benim pek tarzım...

Sayfayı Paylaş