1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Trend Resimli Desenli ve Yazılı Gelin Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

resimli gelin ayakkabısı, desenli gelin ayakkabısı, özel tasarım gelin ayakkabı modelleri, gelin ayakkabısı modelleri, resimli gelin ayakkabıları Son zamanlar da evlenecek gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelin ayakkabısı modelleri arasın da hızla yükselen bir trend olarak görülen resimli, desenli ve üzeri yazılı gelin ayakkabıları gelin adayları tarafından oldukça rağbet gören bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.
    Hazır bir şekil de alabileceğiniz gibi istediğiniz yazı ve resimleri ayakkabınızın üzerine kişiye özel tasarım yapan kişilere uygulatarak gelin ayakkabınızı tamamen size özelleştirebiliyorsunuz.
    Sizler için seçtiğimiz en farklı resimli gelin ayakkabı modellerinden seçitğimiz örnekleri bu yazımız da paylaşıyoruz.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Yeni Trend Resimli Desenli ve Yazılı Gelin Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazılı,resimli,şiirli yepyeni imzalar

yazılı,resimli,şiirli yepyeni imzalar

resimli imzalar yazılı resimli yazılı imzalar şiirli avatarlar Ellerimi güneşte ısıttım bugün Çünkü benim bildiğim İnsan yaşadıkça bir hayal inşa ederdi // Bence en önemli isteği kolay yoldan Elde etmemekti saadet onur. . . Pazarlar sanki içime kurulur Akşamın fakirliği gündüzün gürültüsüyle yoğrulur + Anne böyle kız mı doğrulur? Özlemin yüzümde kavrulur kal be gitme ne olur !! . . .Aylak...
  2. Yepyeni gelin ayakkabı ve çanta modelleri

Yepyeni gelin ayakkabı ve çanta modelleri

Her ne kadar gelinliğin altında görünmesede gelin ayakkabısı alırken gelinliğimiz kadar özen gösteririz. Düğünümüzden sonra gece kıyafetlerimizin altına kullanabileceğimiz ayakkabı modelleri inşallah beğenirsiniz?:)...
  3. Yeni Trend Renkli Gelin Ayakkabıları

Yeni Trend Renkli Gelin Ayakkabıları

renkli gelin ayakkabıları rengarenk gelin ayakkabıları işte modada son çılgınlık melekler renkli gelin ayakkabıları :D:D tüm dünyada hızla yayıla bu modaya bizde daih olalım dedik ve sizlere renkli gelin ayakkabı modellerini buldukkk :D:D bunları giymek gerçekten çılgınlık olurr melekler :D:D gelin çiçeğiyle aynı renkk ayakkabılar bir bütünlük sağlıyor...
  4. Yeni Trend Çiçek Desenli Mutfak Modelleri

Yeni Trend Çiçek Desenli Mutfak Modelleri

çiçek desenli mutfak dolapları, çiçekli mutfak modelleri, çiçekli mutfak dolapları Biz bayanlar için mutfak modeli ve dekorasyonu büyük önem taşır. Günümüzün birçoğu mutfakta geçer ve yaptığımız işten bile keyif almamız mutfağın modeline ve dekorasyonuna bağlıdır. Günümüz de mutfak modelleri son derece modern ve lüks tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Son zamanlar da mutfak dekorasyonuna...
  5. Bol ve desenli pantolon modelleri nasıl kombinlenir

Bol ve desenli pantolon modelleri nasıl kombinlenir

Bayan pantolon modelleri farklı renk ve tasarımlar ile bayanların her mevsim giyim stillerinden biri olmuştur. Sezonuna göre kumaş ve renk seçenekleri markaların koleksiyonların da yerini alarak bayanlara sunulmaya devam ediliyor. Bir süredir pantolon modellerin de bayanlar tarafından çok rağbet gören bol pantolon modelleri ve desenli pantolon modelleri ilkbahar ve yaz ayların da tekrar...

Sayfayı Paylaş