Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Türkü - Telli Turna Şarkısının Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Telli Telli Telli Şu Telli Turna Notalar Telli Telli Telli Şu Telli Turna Şarkı Notaları

Olmasa Mektubun şarkıları gibi Telli Turna şarkılarıyla da bir dönem fırtına gibi esen Yeni Türkü grubundan, Telli Telli Telli Şu Telli Turna Şarkı Notaları bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)

< Konu Resmi..>

Yeni Türkü - Telli Turna Şarkısının Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanakkale türküsünün melodika notaları

Çanakkale türküsünün melodika notaları

Arkadaşlarım bana Çanakkale Türküsü'nün melodika şeklinde totaları lazım veren olursa süper olacak. Teşekkür ediyorum. Hayırlı ramazanlar diliyorum.
  2. ''Yallah'' Şarkısının Notaları

''Yallah'' Şarkısının Notaları

yallah, şarkısı, notaları, bestesi, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler Selami Şahin'in eseri olan ''Yallah'' adlı parçanın notalarını müziksever meleklerimiz için ekliyoruz :)
  3. Gitar Şarkı Notaları

Gitar Şarkı Notaları

Gitar Şarkı Notaları istiyorum sizden ama mümkünse kolay olan Gitar Şarkı Notaları olursa çok sevinirim :)
  4. Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları Burada

Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları Burada

çanakkale türküsü melodika notaları çanakkale türküsü Dillere destan Çanakkale türkümüzün melodika notaları aşağıda ki gibi melekler :) do re re re do si do la sol la la si do la la sol sol la la la la sol sol la sol fa mi fa mi fa sol la sol fa mi re do mi fa sol la fa mi re mi re
  5. Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkı Notaları Artık Sevmeyeceğim Notası Türk Sanat Müziğimizin önemli eserlerinden, klasikleşmiş parçalarından biri olan Artık Sevmeyeceğim şarkısının notalarını müziksever meleklerimiz için paylaşıyoruz :) la si do si la sol la_la si do re mi fa re_mi fa sol fa mi re do_re mi fa mi re do si_la si do si la sol la_la la la la_la fa sol l_la la la la_la fa sol

Sayfayı Paylaş