Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Üniversite Giriş Sistemi 2014 Yılında Değişecek

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni üniversite giriş sistemi
    üniversite giriş sistemi

Sevgili melekler, LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih sonuçlarını bekleyen öğrencilere yeni üniversite giriş sistemi ile ilgili ilk bilgiler Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün 'den geldi. İşte detaylar;

Dün gerçekleştirilen Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu'nda (BTYK) eğitim sisteminin ciddi şekilde revize edilmesi kararının alındığını bildiren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, 2014 yılı sonuna kadar üniversiteye giriş sisteminin değişeceğini açıkladı.

Ergün, yeni üniversiteye giriş sisteminin sadece bilgiyi ölçmeye değil öğrencilerin temel yetkinliklerinin ölçülmesine ağırlık vereceğini belirterek, sistemin 2014 yılı sonuna kadar tamamlanacağını söyledi.
    Ayrıca, Türkiye'de dil eğitiminin yapısının değişeceğini ve alternatif dil eğitimi modellerinin tasarlanacağını bildirdi.

Yeni Üniversite Giriş Sistemi 2014 Yılında Değişecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabine yenilenecek, bakanlar değişecek

Kabine yenilenecek, bakanlar değişecek

Mahkemenin kararının ardından Ak Parti'de hummalı bir çalışma başladı. Kabine yenilenecek, bakanlar değişecek... Mahkemenin verdiği kararın ardından AK Parti’de kabine revizyonu ve parti yönetiminde değişiklik beklentisi arttı. Kulislerde Başbakan Erdoğan’ın kısa süre içinde bazı değişikliklere gideceği dile getirilmeye başlandı. Hatta Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan'ın 5 saatlik gizli...
  2. ahhh üniversite yılları

ahhh üniversite yılları

ün,versite anılarımın hepsi güzeldi arkadaşlar hiç birini unutamıyorum bana çok şey kazandırdı sevdiğim insanı orda tanıdım orda çok iyi dostluklar kazandım sevmeyi sevilmeyi dostluğu orda öğrendim insan büyüdüğünü üniversiteye giderken anlıyor
  3. Üniversiteye Giriş Sistemi Yeniden Yapılandırılacak

Üniversiteye Giriş Sistemi Yeniden Yapılandırılacak

yeni üniversiteye giriş sistemi yeni üniversiteye giriş sınav sistemi Sevgili melekler, üniversite adaylarının tercih sonuç belgesi bekleyişleri sürerken Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün yeni üniversiteye giriş sistemi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar... Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu'nda (BTYK), eğitim...
  4. 2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri

2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri

2013 üniversite kayıt tarihi üniversite kayıt tarihleri 2013 üniversite kayıtları ne zaman Bu yıl ilk kez üniversiteye gidecek ve kayıt yaptıracak öğrencileri yakından ilgilendiren üniversite kayıt tarihleri hakkın da sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Üniversite kayıt tarihleri ne zaman yapılacağı konusunda ÖSYM bir açıklama yaptı. Kayıtlar 2-6 Eylül tarihleri arasında yapılacak....
  5. Yeni Yıl Mesajları 2014

Yeni Yıl Mesajları 2014

yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları 2014, 2014 yeni yıl mesajları Sevgili melekler, yeni yıla özel birbirinden güzel mesajların bulunduğu bu sayfamızdaki kutlama mesajlarıyla yılbaşı gecesi hem sevdiklerinizi mutlu edecek, hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayacaksınız. İşte 2014 yılbaşı için kutlama mesajları... 2013′d3 Acı ile bıraktığın gözyaşları 2014 da Mutluluk...

Sayfayı Paylaş