Etiketler:
  1. emel melek

emel melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yeni üyeden merhaba

Konu, 'Deneme Odası' kısmında emel melek tarafından paylaşıldı.

merhaba :)) neyi nasıl araştırcamı bilmiyorum zamanla öğrenirim ama geç olcak heralde..

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Hg canım aramıza gayet basit konu başlıkları ve içlerinde o konuyla alakalı alt başlıklar.. Herzaman yardımcı olmaya hazırız takıldığın yerde haberimiz olsun yeterli. Keyifli forumlar..

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    191
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin canım. Geç olsun güç olmasın :):)
    başlık başlık dolaş hemen kavrarsın canım iyi forumlar.

yeni üyeden merhaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklermekanı üyelerine merhaba

meleklermekanı üyelerine merhaba

merhabalar güzel,bol içerikli,süper bir forum..emeği geçen herkese teşk.ler.burda olmaktan mutluyum
  2. Dertli Üyenin Şiiri

Dertli Üyenin Şiiri

Ben bu forumun eskisiyim. Aynı zamanda kederlisiyim. Mesajlarım çok amma, Görünmüyorsa neyleyim! Yeniler hep ilgi çeker, Adminde bize fırça çeker. Mesaj yazarım her bir yere, Basarlar teşekkürü başka yere. Vefadan yana derdim çok, Anlayana sitem yok. Üye notu düşerim herkese, Dönüpte yazılmaz bir notta bize. Online gözüksemde hep pc de, Hiç arkadaşım yok sitede. Tek bir özel mesaj aldım....
  3. Yeni Üyeden Selamm

Yeni Üyeden Selamm

Uzun süredir forumun makalelerini yada arkadasların birbirine olan yorumlarına bakıyordum bugun artık benimde üye olmam gerektigini hissedip bi girelim dedim su melekler mekanına yaklasık 7 hafta kaldı dogumuma bebeklerle isimlerle neler yapılması gerektigiyle kendimle :) ilgili ne varsa buradan ogreneyim istedim oldugu kadarıyla hepinize Selamlar...
  4. merhaba yeni gün, merhaba yeni arkadaşlar

merhaba yeni gün, merhaba yeni arkadaşlar

Site ilgimi çekti, umarım aradığım şeyi bulurum.sevgiler
  5. En küçük üyeniz

En küçük üyeniz

Merhaba ben duygu 14 yaşındayım sakarya'da yaşıyorum ve sanırım en küçük üyenizim:D,Bu sitede saç ve güzellik sırları gördüm ve etkliendim ve üye oldum.:)

Sayfayı Paylaş