Etiketler:
  1. Bilezikci

Bilezikci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni ve Uygun Takı Altın Mücevherat

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Bilezikci tarafından paylaşıldı.

Yeni ve Uygun Takı Altın Mücevherat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mücevherat

Mücevherat

Kadın için sevince, erkek için üzüntüye, Toplu halde görülen mücevher dünyalığa yahut değerli insanlardan meydana gelen topluluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Cevher,Süslenmek
  2. her kıyafete uygun takı örnekleri

her kıyafete uygun takı örnekleri

kıyafete uygun takı
  3. altın takı resimleri

altın takı resimleri

altın çeşitleri altın takı resimleri takı çeşitleri künye künye altın sevenlere altın bilezik ve küpe resimleri :):) yastık altıcılar tamamen size özel:dil:
  4. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
  5. Altın takının ve ipek giymenin hükmü.

Altın takının ve ipek giymenin hükmü.

İslam dini süslenmeyi ve aksesuar olarak takı takmayı mübah saymış, hatta bazen gerektiği yerlerde ve zamanlarda teşvik etmiştir. Cenab-ı hak Araf süresinde, De ki Allah'ın kulları için yarattığı ziynet ve temiz rızıkları haram kılan kimdir? buyurmuştur. Altın ve İpek giysi erkeklere caiz mi? Ancak bunlarla birlikte erkeklerin takması günah, kadınların takmasının helal görüldüğü süs...

Sayfayı Paylaş