Etiketler:
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Yeni yıla özel biblolar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

YENİ YIL YAKLAŞIYOR HEDİYELER SEÇİLMEYE HAZIRLIKLAR YAPILMAYA BAŞLADI.SOKAKLARDA RENGARENK IŞIL IŞIL SÜSLEMELER YAZILAR.PEKİ EVİNİZ HAZIR MI ? YENİ BİR YILA GİRMENİN HEYECANINI EVİNİZLE PAYLAŞMANIZ İÇİN ONU DA SÜSLEMELİSİNİZ Kİ BU HAVAYI ODA HİSSETSİN İŞTE BUNU İÇİN BİRKAÇ GÜZEL BİBLO VE MUMLUK

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    geçrekten çok şıklar. 2011 yılı evimize ve hepimize uğurlu gelsin inşşşşşşşş

3. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    cok sık degiller idare ederler

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
  5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    ÇOk güzeller gerçekten ama ben öyle abartılı yeni yıl kutlamalarını sevmiyorum.

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    BENDE SEVMİYORUM HAYALİM BANA SACMA GELİYOR YANİ TABİ HERKESİN GÖRÜŞÜ FARKLI BENIM İLGİ ALANIM IŞILTILI SEYLER OLDUĞU İÇİN :D saol yorum için

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
Yeni yıla özel biblolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biblo

Biblo

Rüyada bir biblo görmek veya satin almak, veya biblo yaptigini görmek, bazi hareketlerinizin etrafinizdaki insan-lar tarafindan iyi karsilanmadigina; çarsidan bir biblo satin aldiginizi görmek, uzak ve beklemediginiz bir kimseden çok hosunuza gidecek bir hediye alacaginiza delalet eder.
  2. Yeni Yıl Planlarımız !!!

Yeni Yıl Planlarımız !!!

güzeller yılbaşı geldi sayılır var mı bi planı olan paylaşsın bakalım belki bize de fikir olur:dil: hadi bakalım kızlarrr :)
  3. 2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 özel tüketim vergisi ötv oranları belli oldu açıklandı sigara motorlu taşıtlar vergisi ile ilgili bilgiler burada melekler Kapalı alanlarda sigara yasağı gelmesine rağmen yine de ısrarla sigarayı fazla tüketen ülkemize bir darbe de, uzun zamandır beklenen ötv zamlarıyla geldi melekler :) Sigara ve alkol kullanmayan biri olarak bu habere sevindim ancak zamlar sadece sigara ve alkol...
  4. Yeni yılda beklentilerimiz

Yeni yılda beklentilerimiz

Meleklerim acısıyla tatlısıyla bir yıl daha nerdeyse geride kaldı bazılarımız için 2011 çok güzel geçsede bazılarımız için beklediği gibi bir yıl olmamıştır ben burda sizlerden 2012 den beklentilerinizi paylaşmanızı istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim
  5. Yeni yıl karikatüeleri

Yeni yıl karikatüeleri

karikatürler yeni yıl karikatürleri noel baba karikatürleri burada.Yeni yıl için bir çok yeni yıl e-kartları ve yeni yıl smileyleri paylaştık şimdiyse yeni yılı gülerek karşılamak için yeni yıl karikatürleri paylaşıcaz.Bir birinden komik yeni yıl karikatürleri konumuzda.

Sayfayı Paylaş