Etiketler:
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Yeni yıla yeni masalarla girin.

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Cam masa modelleri yeni tasarımlar, evlerinize ve yazlıklarınıza, çalışma odanıza göre tasarlanmış, Çok şık yeni model cam masalar sizleri bekliyor artık. Yeni yıla yeni eşyalar ..

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hey Allahım yanlış okumuşum.Yeni Yıla MASALLAR gibi girin diye okudum hahaha bu güzelmiş canım masal gibi :haha: [​IMG]

Yeni yıla yeni masalarla girin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı gecesi unutulmaz olmak istiyorsanız, büyüleyici bir makyaja ve saç stiline ihtiyacınız var demektir. İşte size adım adım yılbaşı gecesi makyajı: Yılbaşı makyajı Gözkapağına far: İlk adım yüzünüzü iyice temizledikten sonra, kaliteli bir fondöteni tüm yüze yedirmektir. Daha sonra makyaja gözlerden başlıyoruz. Göz kapağına baz olarak metalik açık kahve far sürülüyor. Bir parça pamukla...
  2. Yeni Yıl Planlarımız !!!

Yeni Yıl Planlarımız !!!

güzeller yılbaşı geldi sayılır var mı bi planı olan paylaşsın bakalım belki bize de fikir olur:dil: hadi bakalım kızlarrr :)
  3. yeni yıl hediyeleri

yeni yıl hediyeleri

arkadaşlar herkes yeniyılda alınabilecek yılbaşı hediyelerini tavsiye edelim. erkek arkadaşa:çok hoş bir saat kız arkadaşa:kalp şeklinde çikolata kızdan kız arkadaşa hediye:kolye,far,yılbaşı ağaçı erkekden erkek arkadaşa:kemer,bileklik
  4. Yeni yıl sloganları

Yeni yıl sloganları

Yeni yıl sözleri 2012 2012 yeni yıl sloganları 2012 yılbaşı sloganları Evet kızlar biraz önce konuları açarak sizlere http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/203844-marchesa-abiye-modelleri-2012-a.html tanıtımını yapmıştık. Abiyenizi seçtiniz güzelde bir yer ayırttınız aldınız eşinizi sevgilinizi yanınıza az kalsın unutuyorduk :D:D...
  5. Muhteşem Süleyman Yeni Yıla Nasıl Girdi ?

Muhteşem Süleyman Yeni Yıla Nasıl Girdi ?

Bu konu; muhteşem süleyman halit ergenç yeni yıla nasıl girdi konusunda bilgiler vermektdir. Sevgili melekler, yayıona başladığı günden beri son derece ilgi çeken ve reytingleri altüst eden dizi Muhteşem Yüzyıl 'ın başrol oyuncusu Halit Ergenç, yeni yıla eşi ile Suada 'da girdi. Muhteşem Yüzyıl'ın Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel, 2013’ü Yalın’ın sahne aldığı...

Sayfayı Paylaş