Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sağol canım bugün biraz daha iyiyim akşam eşim öyle bir meyve salatası hazırladıki düzelmemek ayıp olurdu :) elma,muz,kivi,çilek ceviz ve bal koca bir kase :) onu yedim bide limonlu ballı ıhlamur içtim yattım sabah iyi uyandım en azından gözlerim akmıyor :)sen nasılsın bakiiiimmmm :)
ohh ohh iyi olmana sevindim mavişim maaşallah turp gibi ol yani olun :D

ohh ohh iyi olmana sevindim mavişim maaşallah turp gibi ol yani olun :D
sağol güzellik dünkü halim aklıma gelince birdaha yataktan kalkamıycam herhalde diyordum ama allaha şükür bugün kocişimin sayesinde daha iyiyim ama nerdeyse 24 saat uyudum :) arada 2 kere sizleri ziyaret ettim ama hep uyudum :)

Canımsın kıyamam sana nekedar yürekten bir yakarış bu ağlattın beni :(( bitanem daha çok gençsin illaki olucak ama takıntı haline getirme ben boşverdiğim ay kendi geldi bak :) dualarım hep sizlerle yesimmmmmmmm dilerim allahtan buayki beklentin boşçıkmasın aslında hiçbirinizinki boş çıkmasın allahım sen güldür meleklerimin yüzünü nolur AMİNNNNNNNNNNN ........
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN !!!! AMİNNNNNNNNNNNNN!!! inşallah gülecek yüzlerimiz :)
Mavişim nasıl oldun daha iyi misin canım ...
Lalezarım sen nasılsın canım neler yapıyorsun :) bak bu topikten hamiş çıkıcaz taammı :D:D bu gün dilet tut tamam canım sende ben de yapıcam Rabbim kabul etsin inşallah :bebeğim:

sağol canım bugün biraz daha iyiyim akşam eşim öyle bir meyve salatası hazırladıki düzelmemek ayıp olurdu :) elma,muz,kivi,çilek ceviz ve bal koca bir kase :) onu yedim bide limonlu ballı ıhlamur içtim yattım sabah iyi uyandım en azından gözlerim akmıyor :)sen nasılsın bakiiiimmmm :)

Aman aman canım iyi hadi sevindim, o meyve salatasının içine sevgisini de koymuştur kocişin de ondan iyileştin sen ben biliyorum hahaha
Vallaha ben işte çalışmayara devam 5,30 da kalktık hahaha
Test yaptım akşam hafif bir çizgi vardı daha tam net değil ama biz yinede çalışıyoruz :)

sağol güzellik dünkü halim aklıma gelince birdaha yataktan kalkamıycam herhalde diyordum ama allaha şükür bugün kocişimin sayesinde daha iyiyim ama nerdeyse 24 saat uyudum :) arada 2 kere sizleri ziyaret ettim ama hep uyudum :)
en iyisini yapmışsın dinlenmesen geçmez zaten hem bebişte sen dinlendikçe rahatlıyordur oyy yerim ben o kuzucuğu :nazar: ne güzel eşlerin desteği olmazsa olmaz ...bak ben duygulandım şimdi :uhu:
eşim dün benim moralimi düzeltebilmek için dışarı çıkardı saatlerce (adam yorgunluktan ölüyo) dolaştık çok iyi geldi :) birde 19 mayısa tatil ayarlamış 4 günlüğüne gitcez inşallah eşlerimiz böyle iyi ve anlayışlı olmasaydı napardık... iyiki varlar :)

Aman aman canım iyi hadi sevindim, o meyve salatasının içine sevgisini de koymuştur kocişin de ondan iyileştin sen ben biliyorum hahaha
Vallaha ben işte çalışmayara devam 5,30 da kalktık hahaha
Test yaptım akşam hafif bir çizgi vardı daha tam net değil ama biz yinede çalışıyoruz :)
çalış lalezarım çalış canım gelecek o bebişlerrrrrrrrrrr inşallahhhh :bebeğim:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN !!!! AMİNNNNNNNNNNNNN!!! inşallah gülecek yüzlerimiz :)

Lalezarım sen nasılsın canım neler yapıyorsun :) bak bu topikten hamiş çıkıcaz taammı :D:D bu gün dilet tut tamam canım sende ben de yapıcam Rabbim kabul etsin inşallah :bebeğim:

İnşallahhhhhhhhhhhhhhh sılam yaaaa, artık burdan da çıkamazsak yuh bize yani hahaha
çıkamazak artık sılam biz seninle bir topic açalım ikimizin olsun ama sadece KADERSİZLER TOPİĞİ olsun adı da hahaha hahaha
Şaka şaka ben inanıyorum, artık rabbim daha fazla bekletmeyecek bizi.. :)
Dilek akşama yapalım canım, tamde bilmem böyle şeyleri ama resim falan mı çiziyorlar ne, bebek resimleri çizeyim camlara koyayım hahaha

Geri