Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sarıgelin hurish kızlar akşam ve bugün kahverengi akıntı var. evde idrar testi yaptım negatif çıktı bugün 4.gün doktora gittim alttan baktı rahim duvarı bayağı kalınlaşmış dedi kan testi yaptırdı değerim 8,26 çıktı şaşırdı. ilişkiye girme ilaç da veremem dedi olmazsan pazartesi gel tekrarlıycaz dedi değer düşük dedi ama kağıtta 0-5 negatif 5-50 1 hafta yazıyo ama sizce durum nedir özellikle hamişler cevaplarsa sevinirim.
tatlım rahim kalınlaştıysa gebeliğin başıdır ayyy ne güzel maşallah daha çok yeni olduğu için de değerlerin düşüktür. benim adetin 30. gününde yapılan kan testimde 3 gün geçmişti değerlerim 420,62 çıkmıştı normaldi. seninki dediğin gibi 5 in üstündeyse hamişsin oluyor ama çok küçük meleğin:)))) ay şimdiden hayırlı olsun sanırım birdaha girdiğimde müjdeni görürüm:)) yerini hazırlıyorum listede:))

kızlaaar ben yine bişe sorcam kasığımdaki bu sertlik kist olsaydı ben 4.5 5 ay önce dr gittiğimde
ultrasyonla baktı rahmime sadece çok minik bi enfeksyon var yumurtalıklkarn gayet sağlıklı demişti enfeksyon içinde ilaç kullandım yani sormak istediğim eğer kasığımdaki kistse ozaman dr görmezmiydi yada 5 aylık bi sürede pat diye kocaman kistmi oluştu çünkü bu kasığımdaki sertliği ben daha bu ay farkettim kist flan deildr dmi yaaa çok korkuyom

kızlaaar ben yine bişe sorcam kasığımdaki bu sertlik kist olsaydı ben 4.5 5 ay önce dr gittiğimde
ultrasyonla baktı rahmime sadece çok minik bi enfeksyon var yumurtalıklkarn gayet sağlıklı demişti enfeksyon içinde ilaç kullandım yani sormak istediğim eğer kasığımdaki kistse ozaman dr görmezmiydi yada 5 aylık bi sürede pat diye kocaman kistmi oluştu çünkü bu kasığımdaki sertliği ben daha bu ay farkettim kist flan deildr dmi yaaa çok korkuyom
neden kendını boyle uzuyosun.kalk doktora gıt oren ve bence de kıst hemen boyle pat dıye buyumez

Geri