Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Hoşgeldin berna. Çatlatma iğnesi yaptırdın mı bilmiyorum, yaptırdıysan kan değerlerinde bir süre LH yüksek oluyor, o yüzden doktorlar en az 12 gün beklemeyi öneriyorlar. Ama en doğru yanıt regl gecikmesinden sonra oluyor. HAyırlısı. Ben ilkinde hamile kalamadım, ikinci kez kullanıyorum, pzt kontrolüm var, yumurtalar kontrol edilcek.

acaba ilk ay klomen kullanıp hamile kalan varmı ben bu ay yeni başladım klomene regl olmama 5 gün var acaba kanda çıkarmı olup olmadığı

Son düzenleme:
Algıda seçiçilik şekerim onların hepsi. Daha önce de hep birileri doğdu birileri öldü. Biz kendi derdimizde pek çok şeyi fark etmedik. Şİmdi çok istiyoruz ya yolda bile bütün hamileleri gözlerim tarıyor, biri bile kaçmıyor:D Hadi hamile kalalım artık da derin bir nefes alalım di mi ama yaaa. Adet gecikmesi yaşayan arkadaşlarımız var mı? Merak ediyorum...HAdi bu haftaya güzel haberlerle başlayalım.. Hala mart ayı hamilelerimizi çıkaramadık...

duyar gibiyim sanki nasıl takmıyalım ki doğru bu bende olsam takıyorum hatta ve hatta çevremde süreli hamile insanlar görüyorum sanki bu iş ha! deyince oluyor ben de niye olmuyor diye takılıyorum belkıde algıda seçicilik yaşıyorum...

selamlar canlarım aslında biz birbirimize dayalıyız. birimisin canı sıkılsa bizde onunla üzülüyoruz.birimizden mutlu haber alsak sanki kendimiz hamileymişcesine seviniyoruz.sizden sevinçli haberler almak beni de mutlu edecek. YOK MU ARANIZDA HAMİŞ OLMAK ÜZERE OLAN :leylek

Tunacım her şeyin hayırlısı. Ben sadece okudum bak, iş güç kariyer var ama çocuk geç kaldı. Hepsi bir arada olsa keşke, çocuk da yaparım kariyerde diyen kadınlar yalan söylüyor:D Ama ben de mutluyum halimden. Bir daha dünyaya gelsem önce işim olsun derdim. Ben en temelde insanın mutluluğuna inanıyorum, nerde kimle hangi şartlarda mutlu isen, senin doğrun odur. Allah bağışlasın miniğini. İnşallah gelecek yakında kardeşi. Bu arada gece gece petibörü okuyunca tatlı krizim tuttu:D
haklısın canım ya çocukla çalışan bir eş olmak gerçekten çok zor, nplım hayırlısı artık. amin canım dileklerine tşk ederim:) gel eskişehire sana fabrikadan bisküvi yedireyim:))
Kızlar valla ben de bir kaç ay önce üzülüveriyordum duyduğum haberlere, televizyonda duyduğumda bile ağlıyordum neden benim olmuyor diye. Sonra okudukça yazılanları, haksızlık ettiğimi öğrendim. Öyle herkes birinci sefere olmuyormuş, ben hemen isteyince olcak sanmıştım:d İki arkadaşım istedikleri aylarda hamile kaldılar. Birinin iki diğerinin 3 çocuğu var ve denedikleri ay hamile kaldılar. Öyle olcak sanmıştım, ne bileyim ben yumurtayı spermi yok inciri havucu:))) Öğreniyoruz işte, hayat bize daha neler öğretcek en kötüsü bu olsun.
İnsan isteyince hemen olsun diyor tabi. Bir de benim gibi sabırsız biriyseniz vay halinize:) Ama bebeğim gelmeden daha annesine sabrı öğretti. Kıpır kıpır koşturan sürekli bir şeylerin içinde, sıradaki işi bana gönderin diyen annesine, bu iş öyle değil, ne çalışmakla ne istemekle ne parayla ne pulla mümkün değil dedi. Her şeyin zamanı varmış benim bebeğim bunu bana şimdiden öğretti:))) Şİmdi giderek her geçen gün o kadar rahatlıyorum ki. Amaaan diyorum hepimiz için hayırlısı, bebeklerimiz bizim için oyuncak ya da boş zaman eğlencesi, değil, bebeklerimiz olcak onlar bizim, onların da güçlü sabırlı pozitif annelere ihtiyaçları var. Bu süreçte belki oturup düşünüp kendimiz ve bebeğimiz üzerine de kafa yoruyoruz:)) Her şeyde bir hayır var arkadaşlar, moral bozmak yok, ihtimalimiz her ya %15-25. 4 kişiden 3 nün olmucak ama birinin de olcak. Belki bu ay bizizdir o BİR:) GÜZEL OLCAK HER ŞEY GÜZEEEEEEEEEEEEL:) Hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyorum heyecanla.
canım kıyamam yaa inş Allahım sana da anneliği tattırır, ne güzel anlatmışsın. haklısın kafamızı takmayalım gelsin bebişler...:)
Günaydın güzelll meleklerr :) Bu gün nasılsınız.
Bakıyorum da tarihler yaklaşınca herkes günleri saymaya başladı :):)
Deniz,Esinerkan,Koza,Bembeyaz,melodican,kraliçearı,seaxs,Haziran,prenses,gülpare ismi aklıma gelmiyenler kızlar liste bomboşken birden doldurdunuz :) İnş bu gelişinizle hamişler listesi dolar taşar hadi ben umutluyum bu aydan:)Tuna arkadaşımız artık hamişleri yazmaktan yorulacak :)hergün bir hamiş haberi alcaz inş..hep olumlu düşünelim ki olumlu olsun..
Aymelek cnm üzülme hergün başka meleğe yardımcı oluosun inş yakında anneciğim diyen bir bebişin olur sararsın sarmalarsın yavrunu.
Mavişbebekistiyor cnm sakın moralini bozma olsun olumsuz ne olursa olsun sen yınede yaz buraya bak hepımız herseyı paylaşıyoruz hep gülecekte değiliz:)gelişmeleri yaz mutlaka..

Gelelim Tunacım sana bu verdiğin topic için çabalarına çok ama çok tşk ederim:)Çok ilgileniyorsun ALLAH razı olsun herkesle tek tek konusuyorsun sorunlarına cvp verıyorsun bır yandan da tobıcı yenılıyorsun.tebrık ederım ALLAH bu hayırlı emeğine karşılık sanada yavrunu verir inş..Son yaptığın üyelerin tanışmasıda güzel olmuş:)
benide 20 kayseri diye eklersin cnm benm
:dp178::dp178:
güzelim benim yaa nolcak inan zevkle yapıyorum, burda aile gibi olduk beraber sevinip beraber üzülüyoruz bi liste yanilemek de olsun artık:) canım aminnnn Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.. sen de genceciksin gelecek bebişin inş en kısa zamanda:))
slm tatlıskolarım fazla gıremıyorum pc sureklı esımde oldugu ıcın o ızınlı ve evde benım yumurtlama gunlerım asırı yogunlasıyor herhadle kasıklarım ve belım karnım agrıyor akıntılar basladı ınsallh allah yarıdmcımız olurda bebısler gelır arkasdaslar dua edın lutfen ben dualrımı hıc eksık etmıyorum lutfen sızlerde sızlerı cokkkkkkkkkkkk opuyorum
hadi bakalım tatlım sıkı çalış bize güzel haberlerle dönersin inş:) ben de öptüm...

selam ben arnızda yeniyim ama şu anda hüsranlı zamanımdayım.NİSAN 9 BENİMDE. tabii son zamanlar adetim düzensizleşti. yANlış alarm vermez inşallah. sizlerin arnızda olmak çok güzel...:bebem:

slm kızlar ben yeni katıldım aranıza

asıl sıkıntı ne zaman hamile kalmayı düşündük o zaman herkeste stres başlıyor ve maalesef ki stres hep olumsuz etkılıyor.Yazıları okuyorum daha 22-23 yaşında 1 yıllık evli bile değil (fizyolojik anlamda sıkıntı da yok yazılanlara göre)kafaya takıldığı an yok olmuyor...
yeni arkadaşlar mrb aramıza hoşgeldiniz, Allah sizlerin de gönlüne göre versin. isterseniz listeye adet tarihinizi, yaş, şehir ve meslek bilgilerinizi ekleyebilirim. estu çok haklısın tamamen rahat olmak lazım taktıkça olmuyor..

:):nazar::):nazar::) H A M İ Ş L E R İ M İ Z :):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.sheker_shey...............şubat :nazar:
3.tuvanna....................şubat :nazar:
4.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:
5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79..................19-20 şubat ???
2.denfi...................28 şubat ???
3.pirenses.............12 mart Afyon 26 Ev hanımı
4.geweze...............13 mart Ankara 22 Üniv. öğrc.

5.aymelek................17 mart Erzurum 25 Hemşire
6.esinerkan..............belirsiz Düzce 23 Okul öncesi öğrt.
7.mawişimbebekistiyor........18 mart İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
8.tunaa..............23 mart Eskişehir 33 Resim öğrt.
9.mavikedi..............24 mart Edirne 28 İngilizce öğrt.
10.beklenenbebiş.........25 mart Kayseri 20
11.denizzzz..........25-26 mart Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
12.lalezar.............25-30 mart Balıkesir 39 Memur
13.çölmeleği...........26-31 mart Mardin/Midyat 19
14.elçin&su..............27 mart
15.melodi_cn............28 mart İstanbul 25 Ev hanımı
16.koza.....................28 mart Antalya 33
17.kraliçearı.............29 mart
18.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
19.xseax..................5 nisan
20.haziran 13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
21.best_dream...........8 nisan
22.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı

2 arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz onlar da lütfen umutlarını kaybetmesin:
bembeyaz.................. Konya 26 Memur
elif_ecrin...................

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

kızlar, canlarım, dert ortaklarım benim gece gece yazıyorum size, listeyi son kez yenileyim dedim. ben yarın hiç giremem eşimle amatörce türk sanat müziği ile ilgileniyoruz ve haftada 2 gün koro çalışmalarına gidiyoruz, akşama da o derneğimizin yemeği var. ondan kuaföre falan gidicem birkaç da hazırlık:) hepinizi kocaman öpüyorum:oppucuk: pazt. grşrz... inş bilg açtığımda güzel haberler görürüm kendinize iyi bakın:)

Son düzenleme:
Geri