Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

anladm kuzum.Ya 3 ay fazla yaaa sen bakma doktora.Benm ablam kürtaj oldu 1 ay adet gördü snra oğluna hamile kaldı ve doğrdu hamd olsun.Ya kanaman falan mı oldu nasl anladn sen?? bnm karnmda öldü biliyosn:(

kıyamm sana bennn allahımm inşş yinee yaşatır annelikk duygusunu sağsalimm inşşş

kıyamm sana bennn allahımm inşş yinee yaşatır annelikk duygusunu sağsalimm inşşş
inşallah bitanem inşallah.Ben yaralıyım ve korkuyorm yani.O yüzden bebişim gelsin bi daha gitmsin diyorum.Çok acı yaaa RABBİM bebeğimn acısını göstermesn bana da kimseye de ve evlatlarmzla imtihan etmesin inşallah:)

anladm kuzum.Ya 3 ay fazla yaaa sen bakma doktora.Benm ablam kürtaj oldu 1 ay adet gördü snra oğluna hamile kaldı ve doğrdu hamd olsun.Ya kanaman falan mı oldu nasl anladn sen?? bnm karnmda öldü biliyosn:(

benim düşük ilk önce kahverengi leke geldi dr gitim bana bebk düşmesin diye hap verdi progestan diye onu yutuktan sonrada kanamam çoğaldı ve bebişiim beni bırakıp giderken belim ve kasık ağrım çok fazla oldu adet sancısından biraz dahah şidetliydi ve bebişimin beni bıraktııı.. bilmiyorum canım ben dr dedği gibi 3 ay korunum hemi bende biraz rahatlamış olum sonra çalışmalara tam gaz devam hahahaha.

inşallah bitanem inşallah.Ben yaralıyım ve korkuyorm yani.O yüzden bebişim gelsin bi daha gitmsin diyorum.Çok acı yaaa RABBİM bebeğimn acısını göstermesn bana da kimseye de ve evlatlarmzla imtihan etmesin inşallah:)

bende hep öle diyomm allahımm benimm günahlarıımm varsa kii vardırr hangi insann günahsızkiii beniii evlatt hasretiylee sınayıpp cezalandırmaaaaa

Geri