Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

şekerim çok sevndim tatlım mahşallah tatlım sana allahım kucağına almayı nasip etsin inş sağlıcakla bebeğinin ailenize katılması çok güzel bizede dua et olurmu kutluyorum canım seni allah nazarlardan korusun seni ve meleğini

melodi kız rüyamda seni hamile gördümm inşallah doğru çıkar bu arada bende o parmak yöntemini yapmıştım sert bişi değdi parmağıma ve dedimki demek değilim hamile ama hamişmişim cnm yani doğru olmadığını kanıtladım ben kendimde...

şekerimmm okadar çokk sevindimki bu sefer sağlıkla kucağına al inşallah bebişini bianemm hiç eskiyi düşünüp morelini bozma olumlu düşünki herşey güzel olsun cnmmm öptümmmm

saol hamişimmm ALLAH razı olsn.İnşallah sorunsuz sıkıntısız sağlıklı hayırlı bi hamilelik geçiririmde kavuşurum kuzuma.Tabi herkes için geçerli bu dua.
şekerim çok sevndim tatlım mahşallah tatlım sana allahım kucağına almayı nasip etsin inş sağlıcakla bebeğinin ailenize katılması çok güzel bizede dua et olurmu kutluyorum canım seni allah nazarlardan korusun seni ve meleğini

Cnmmm çok saol çok teşekkür ederim darısı sana ve tüm isteyenlere inşallah RABBİM aratmasn cnm tez ve hayrlı zamanda herkese nasip etsn cnm.Aminnn RABBİM bütün hamişlerimizi ve hamiş adaylarımızı nazardan korusun cümleten

melodi kız rüyamda seni hamile gördümm inşallah doğru çıkar bu arada bende o parmak yöntemini yapmıştım sert bişi değdi parmağıma ve dedimki demek değilim hamile ama hamişmişim cnm yani doğru olmadığını kanıtladım ben kendimde...

şekerimmm okadar çokk sevindimki bu sefer sağlıkla kucağına al inşallah bebişini bianemm hiç eskiyi düşünüp morelini bozma olumlu düşünki herşey güzel olsun cnmmm öptümmmm
gercekten mı kızzz ay cnm ınsallah ama ne bılım hıc ole hıssetmıyorum kendımı rabbım hayırlısını versın :)

Degil Hamile olmayi, evli bilem degilim :) Ama bildigim daha dogrusu gördügüm birsey var oda: Bebek konusunda israr etmemek..

Harbi psikolojikmen cöküntüye ugrarmis insan. Onun icin sen herseyi oluruna birak - pozitif düsün. Aynisini esinde uygulasin.. Gör bak insaallah olur sonra. Ama siz bu konunun üstüne düstükce, israrli davrandikca olmaz sonra. Cünkü bir is arkadasimdada öyleydi - cok israrli bir sekilde bayagi bir ugrastilar, bir bucuk senemi, iki senemi ne.. olmadi - ben her defasinda dedim, zorlama yapma, bak kendin üzülüyorsun birak herseyi zamana dedim.. dinledimi? Yok..:)

Ama daha sonra aynen dedigim gibi zaman birakti - sonra bi bakti hamile kaldi.. Yani hersey zaman isi - aceleci olunmaz böyle konularda. Insaallah hayirlisiyla Rabbim bu sene senin Hamile kalmani nasip eder!

amin tatlım sağol sanada çok iyi bi eş nasip etsin rabbim bu sene:)önceki aylarda daha takıntılıydım ama bu ay o takıntı kalmamıştı.taktıkça olmaz zaten rabbim doğru zamanı bilir bize düşen beklemek:)

Babanız öldüğünde büyüyorsunuz..
UNUTMAYIN Kİ ;
Kaç yaşınızda olursanız olun babanız yaşıyorsa hala çocuksunuzdur......
Ne zaman ki babanızı kaybediyorsunuz,işte o zaman gerçekten büyüyorsunuz.
Çünkü çınarın gölgesi yok artık üzerinizde.
Sizi fark etmediğiniz halde yağmurdan, güneşten koruyormuş meğer o gölge.

Siz de aile kuruyorsunuz, baba oluyorsunuz,sizin de gölge yaptığınız ve koruduğunuz birileri oluyor ama o gölgeyi çok arıyorsunuz.

Babanız öldüğünde büyüyorsunuz..
Artık soru soracağınız, öğreneceğiniz, azarını duyacağınız,takdirini alacağınız, akşam eve dönerken yolunu gözleyeceğiniz,korkacağınız bir babanız yoksa büyüyorsunuz.

Yarınınızdan sorumlu tuttuğunuz, her istediğinizi almak zorunda olan o kişi yoksa artık...

Hep sessiz ağlayan, suskun seven, en zor dönemde bile yıkılmaz görünen,
sırtınızı dayadığınız çınar ağacınız yoksa artık...
Büyüyorsunuz o zaman işte.

Savaşın ortasında komutansız kalmaktır, babasız kalmak.

Kaç yaşınızda olursanız olun babanız yaşıyorsa hala çocuksunuzdur...

Son düzenleme:
Geri