Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar merhabalar. Ben dün de giremedim sayfaları okuyodum neyse bitti nihayet.
Lalezarcım canım bence sen hamişsin. Ben senin dediğin gibi çok silik olarak gördüm baştan 5 gün falan geçmişti. Sonra bi daha yapınca birazcık daha belli oldu 7 gün falan geçmişti. Adet gecikmesinin 9. Gününde kanda belli oldu ancak. Başta kanda bile çok düşüktü. Bence sende de öyle çünkü çok silik gördüm diyosun. Yarın gidip mutlaka kan testi yaptır. Hayırlı haberlerini bekliyorum.
Burçem yeni aya hazırlık yap yavaş yavaş canım.
Minim sen de hala olmamışsın canım. Lalezarla beraber inşallah hamişsiniz bakalım.
Yasemin adet olmuşsun ama hayırlısı canım. Inşallah meleğin bi dahaki aya gelir.
sagol canım .inşallah iyiki varsınızzzzz
[lıst]
[*]lalezar
[*]burçemm
[*]mavikedi
[*]mini garaböcük+
[*]yaseminnnnnnn
[/lıst]niye kimse yazmıyor, napıyorsunuz oralarda bakim sizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
burdayım lalem net yavaşda birazzzz
melodim allah razı olsun canım sağol, pazt gecesi çok az geldi pembelik evet ödüm koptu ama dün kesildi, doktoru aradım dinlen dedi, zaten pazt kontrolüm var, ayın 14ünde tatile gitmeden haftaya ikili testi de yaptırmak istiyorum, böyle olursa yollamam seni dedi. Inş iyidir meleğim yaa..
geçmiş olsun ablam rabbim ailene ve sana saglık versinnnnnnnnnnnnn

kızlar merhabalar. ben dün de giremedim sayfaları okuyodum neyse bitti nihayet.
lalezarcım canım bence sen hamişsin. ben senin dediğin gibi çok silik olarak gördüm baştan 5 gün falan geçmişti. sonra bi daha yapınca birazcık daha belli oldu 7 gün falan geçmişti. adet gecikmesinin 9. gününde kanda belli oldu ancak. başta kanda bile çok düşüktü. bence sende de öyle çünkü çok silik gördüm diyosun. yarın gidip mutlaka kan testi yaptır. hayırlı haberlerini bekliyorum.
burçem yeni aya hazırlık yap yavaş yavaş canım.
minim sen de hala olmamışsın canım. lalezarla beraber inşallah hamişsiniz bakalım.
yasemin adet olmuşsun ama hayırlısı canım. inşallah meleğin bi dahaki aya gelir.

Yaaa bilmiyorum ki canım bakalım yarın belli olacak inşallah dediğin gibidir...

aloooo napiyosunuz
geri geldim ya meeting vardi ya arada agiriyolar yaaa yetisemiyom okumaya cevap yazmaya

ee Tunam LALEM MAVIkedim BUrcemm yazgünesi nabersiniz

bugünü bitirince 4 gün evdeyim :) ohhh söyle bi dinnencemki oh yandan yandan basima yazmayi baglip temislik yapcem

Biz iyiyiz minim sen nasılsın, oohhhhh tatil yapıcaksın haaa ne güzel kıskandım vallaa.........

mrbb lalezar aba nasılsınn bakemmmmmmm:)

İyiyim burçem sen nasılsın canım :)

canım ilk aylardaysan eger normal benimde bayagı bi geçikmeler oluyordu git geçikmeler azaldı. ne kadardır deniyorsunuz

hayırlısı canım inşallah hamişsindir.

CANIM NE KADAR ZAMANDIR KLOMEN KULLANIYORSUNNNN.BENDE DAHA YENİ BASLADIM.BENDEDE VAR AYNI SORUNLAR NE BU KADINLARIN DERDİ... BİTMEK BİLMİYOR.ESKİDEN DERDE YUMURTLAMA DÖNEMİNİ BİLEN HOPPPPPPPPP HAMİLE KALIYORLARMIŞ. BİZLER NİYE BÖYLE OLDUK Kİ

HAKİKATEN ARKADASININ HAMİLELİĞİ İLĞİNÇMİŞ.RABBİM NASİP ETDİMİ HER ŞEY VESİLE OLUVERİYORRRR CANIMM

CANIM KLOMEN KULLANAN HERKESE ÇATLANMA İĞNESİMİ YAPILIYOR. YOKSA DEĞİŞE BİLİYORMU KİŞİDEN KİŞİYE

İnşallah canım benim..

timbil tip mi oynuyosssssssssss

muhahahahaah

alin size virvirlik

cocukken yapamadiklariniz ve cocuguna yapmak istediklerinizzzzzzzzzz
çocuğuma ilk yapmak istediğim temiz bi dayak :puhas:
velet beni çok bekletti acısını çıkarmam lazım :puhas:

CANI

CANIM KLOMEN KULLANAN HERKESE ÇATLANMA İĞNESİMİ YAPILIYOR. YOKSA DEĞİŞE BİLİYORMU KİŞİDEN KİŞİYE
o doktora bağlı ..kimisi sadece klomen veriyor kimisi iğne de veriyor ..ama sadece klomen kullanırsan büyüyen yumurtalar çatlamazsa kist oluşabiliyor .iğne kist oluşmasın tüm oluşan yumurtalar çatlasın diye veriliyor ..

Geri