Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

offfffffffffffffffffffffff su sıkıntı basıyor yaa benı delı oluyor adet olsam da kurtulsam anam yaww terle terle bı hal oldum

Slm kizlar.Adet oldum,gününü sasmadi 2 haziran olcakti tamda gününde oldu.Üzülmedim.Herseyde vardir bir hayir.Benim kiz kardesim hamile 4 bucuk aylik.Doktora randevusu vardi 3 gün önce gittiginde bebegin hic suyunun kalmadigini ögrendi yani bebek susuzluktan büzülmüs resmen,ama ignelerle serumlarla 2 gün hastanede kaldi belki bir umut isigi belirir diye ama bu sabah daha kötüye gittigini söylemis doktor.susuzluktan rahim duvarina yapismis ve önce susuz kalmasina ragmen saglikli demisti ama bu gün kafa sekli bozulmus demis yani kötü seyler oldu anlayacaginiz.yarin sabahta dogum yaptirir gibi düsürtecekmis doktor.Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin.(REGAIB KANDILI BÜTÜN ISLAM ALEMINE MÜBAREK OLSUN) yer gök dua ile yaratilmis dua edelim her isimiz icin duaaaaaa :':)'(
canım öncelikle senin we ailenin kandilin mübarek olsun.kardeşinin durumuna üzüldüm.böylesi daha zor o ana kadar meleğini hissedip birden seni bırakması oldukçazor yaaa :(( ama Rabbim böyle uygun görmüş o da böyle sınanacak Rabbim büyük inşallah en kısa zamanda tekrar meleğine kawuşur.Rabbim dualarımızı geri çewirmesin bütün insanlara aile olma duygusunu tatttırsın inşallah.

oy anam anam oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy7oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyoyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ruhum daralıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Geri