Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bu arada kızlar 3 gündür benim bebiş tekme atıyor annesine inanılmaz bi duygu bu genelde tatlı bişiler yiyince oluyor onu böle canlı içimde hissetmek beni çok mutlu ediyor allah herkese nasip etsin inşallah...:ohoh:

Kızkardeşimin ve kuzenimin de öyleydi, nutella yediği akşamı uyku uyutmuyordu bebişleri :)))) Enerji vermişin güzel bebişine işte :)))

sanırım dediğin gibi büyüyüp dahada sert hareketleri oldukça ozaman aşka gelirim bende :)) bende çok sabırsızlanıyorumm onu kucağıma alıp sevmek istiyorum inşallah sağlıkla o günleri görürüz cnmm senin baya az kaldı valla inşallah rahat bi doğum olur huriscim...

Amin canim ins kolay olur. biraz korkum var daha once yasamayinca insan cok merak ediyor nasil olcak cok mu zor olcak diye. :( hergun ruyamda dogumhanedeyim hep onu dusunuyorum simdilerde. artik az kaldi dedigin gibi ama gercekten vakit gecmiyor bana yaaa simdilerde. hazirliklarimda bitti ugrasacak biseyim kalmadi. alisverislerimiz bitti. kiyafetlerini bile coktan yikayip utuledim :)) temizligimi yaptim oyalancak biseyim kalmadi :( vakit gecmiyor...

neyse canim benim cikmam gerekiyor gorusuruz yine opuyorum dikkat et kendine ve kizina :))

Geri