Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar size bomba gibi bir haberim var inanın çok sevindim:))) esin arkadaşımızın facebookta yazdığı msjı olduğu gibi aktarıyorum
  • Esin Erkan
    soguk bir rüzgar esiyo buralarda...gÖremyrm kimseleri kızlar mekana ugrayamyrm ama hep burda olablyorum bakyrm bidegsklk yok gdiveryorum valla bu arada güzel bir haberde vermek istyrm bekleyemedm daha dogrusu bekledm ama ancak bukadar:D Bekleyebldm kızlar hamileym ben:D meleklerm bırakmıyor pesimi Allaha sükür ilaclar biter bitmez hamile kaldw ama beklemyrdm bukadar cabuk olablecegini kntrolde ögrendmki hamileymism ve kalp atslarni duydm sükürler olsn. söylemcktim ama dyanamadim valla. smdi 2haftada bir kntrolm var. cok dikkat etmem gerekyor acıkcası endiselym cokta umutlu deglm acılarmdan ötürü ama iste ALANDA RABBİM VERENDE... nediyecegmi blmyrm mutluym sadece ve . BEKLIYORUM.. ins busefer melegm benimle kalr.

Allah öyle büyük ki ol dediği anda herşey oluveriyor arkadaşımızın bebeği bu kez ona sıkı tutunacak ve hep onunla kalacak:) Allah tamamına erdirsin onu ve tüm hamişleri:)

eveeett şimdi de geldik temmuz ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi 35 haftalık hamiş OĞLAN

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 29 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 26 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 25 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 24 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
21 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 20 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 19 haftalık hamiş OĞLAN

10.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 ???

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim
öğrt. 18 haftalık hamiş KIZ çok mutluyum)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
18 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce
öğrt. 16 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 15 haftalık hamiş

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 15 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 13 haftalık hamiş

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 12 haftalık hamiş

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 Memur
10 haftalık hamiş

21.beyonceee............................haziran hamişi
7 haftalık hamiş Tebrikler

22.esinerkan..............haziran hamişi
Düzce 24 Okul öncesi öğrt. 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler Büyük süpriz oldu:))

23.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 Üniv. öğrc. 6 haftalık hamiş Tebrikler

24.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

25.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

26.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 Memur 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

27.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-pirenses................................??? 20 haziran hamiş adayı
-gullu_23................................??? 20 haziran
-unıca.....................................???
-sılam_nisa............................??? 22 haziran Türkçe öğrt.
-burçemm..............................??? Tekirdağ
-sevoş....................................???
-baharrrımmm.......................??? Ardahan Güzellik uzmanı
-pamukşekeri.......................??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.
-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-defne defne.........................??? Satış danışmanı
-haziran13.............................??? İstanbul 35 Mühendis
-yesi.......................................??? 25
-fatma mutlu.........................??? Elazığ 21
-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-best_dream.........................??? 15 temmuz
-denizzzz..............................??? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

-sevde7.........................21 temmuz
-ayşe arslan........................22 temmuz Kayseri
-fatma 2...............................23 temmuz
-yaseminnnnnnn..................24 temmuz Kütahya 22 Ev hanımı
-çitos.....................................? Yozgat
-tektanemmm.......................25 temmuz
-hayal..................................26 temmuz Tokat 24 Türkçe öğrt.
-geveze.............................31 temmuz
-bebekyüzlüm.......................? Ankara Ev hanımı
-sinemtugra...........................?
-darkangel80.......................?
-tuha..................................?
-uyuzmuyum_neyim.............10 ağustos Ankara 28 Memur

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-geweze..............? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu....................?
-beklenenbebiş....................? 20

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33
-aymelek...................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin..................?
-melodi_cn................? İstanbul 25 Ev hanımı

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi
unutmasınlar.

Dikkat!!!
Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 57 kişi olduk, herkesi bekleriz..

Son düzenleme:
maşalah maşalahhh hamiş haberleri patlamadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yaşasınnn:yeah:bu ay çok çalışmışız kızlarrrrrrrrrrrrrr hadi bakalım darsısı bizeeeeee inş alahımmm ne olur bizede bebişlerimiziii gönderrrrrrrrr yalvarıyorummmmm kızlarda burdaki her hamiş bana umut oluyorrr ve burda edilen dulara iananıyorum ne olur dualarınız da benide unutmayıınnnnnnnnnn...bebisim

tuna benıde eklermısın listeye 22temmuz hem dogum gunum bakalım dogum gunumde hediyem gelicekmi:)
tamam canım ekliyorum ama yeni tarihlerini hep haber ver uğur getirir inş. sen de hediyene kavuşursun:)

maşalah maşalahhh hamiş haberleri patlamadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yaşasınnn:yeah:bu ay çok çalışmışız kızlarrrrrrrrrrrrrr hadi bakalım darsısı bizeeeeee inş alahımmm ne olur bizede bebişlerimiziii gönderrrrrrrrr yalvarıyorummmmm kızlarda burdaki her hamiş bana umut oluyorrr ve burda edilen dulara iananıyorum ne olur dualarınız da benide unutmayıınnnnnnnnnn...bebisim
valla her listeye yeni hamiş eklediğimde kendim gibi seviniyorum:) inş bir gün sen de tüm liste de hamiş kalacak:) mart-nisan ve haziran ayları maşallah iyi coşmuş hep 6'şar hamile:) bakalım rekor hangi ay olacak:))

Son düzenleme:
öncelikle merhaba kızlar ben gelmeden haberim gelmişş :D vallahi sizler benim için nasıl mutlusunuz birde düşünün benim halimii? :D vallahi okadar kuşkuluyum kii aslında çokta endişeliyimm enson adet tarihim nisan 18 yani meleğimi kaybettiğim günler :( endişeli ve korkunç günlerdi size bile nerdeyse 8 hafta falan geçtikten sonra haber verebilmişti ama tek doğrum doktorumu değiştirmek oldu şimdiki doktorumla çok mutluyum ve benimle ilgili herhangi bir sorunun olmadığını duydukça daha çok mutlu oldum sonuçta ilaç kullandım ve enson 18 mayısta adet gördüm daha sonra klomen kullandım doktor tavsiyesi ile çok bebek istediğimiz için aslında doktor olmayacağını birdaha deneyeceğimizi söyledi inanaın bende beklemiyordum çünkü 21. gün test yaptı yumurtlama olmamasına rağmen 28 hazrandaa tekrar kontrolüm vardı baktık doktor bişey görüyorum deyince endişelendim kötü bişey sandım meğer HAMLEYMİŞİM değerim 10777 çıktıı .... okadar şaşkın ve mutluydumki anlatamm 2 gün önce tekrar randevum vardı meleğimin kalp atışlarını duyduk Şükürler olsun 7. haftadayız sanırsam döllenmeye göre doktor öle söledi hayırlısı :D ama inanın ALLAH ÇOK BÜYÜK her neyse şimdi hala çok mutluyum buraya giremiyordum endişelerimden ve korkularımdan ötürü ama artık atlattım sanırsam :D Raabbbiiimmm herkese versinn inşş bu acı ççok zor Rabbi,m birdaha dnemesin inşş bu acıyla şimdiden tebrik eden herkese teşşekkürederimmmmmm

öncelikle merhaba kızlar ben gelmeden haberim gelmişş :D vallahi sizler benim için nasıl mutlusunuz birde düşünün benim halimii? :D vallahi okadar kuşkuluyum kii aslında çokta endişeliyimm enson adet tarihim nisan 18 yani meleğimi kaybettiğim günler :( endişeli ve korkunç günlerdi size bile nerdeyse 8 hafta falan geçtikten sonra haber verebilmişti ama tek doğrum doktorumu değiştirmek oldu şimdiki doktorumla çok mutluyum ve benimle ilgili herhangi bir sorunun olmadığını duydukça daha çok mutlu oldum sonuçta ilaç kullandım ve enson 18 mayısta adet gördüm daha sonra klomen kullandım doktor tavsiyesi ile çok bebek istediğimiz için aslında doktor olmayacağını birdaha deneyeceğimizi söyledi inanaın bende beklemiyordum çünkü 21. gün test yaptı yumurtlama olmamasına rağmen 28 hazrandaa tekrar kontrolüm vardı baktık doktor bişey görüyorum deyince endişelendim kötü bişey sandım meğer HAMLEYMİŞİM değerim 10777 çıktıı .... okadar şaşkın ve mutluydumki anlatamm 2 gün önce tekrar randevum vardı meleğimin kalp atışlarını duyduk Şükürler olsun 7. haftadayız sanırsam döllenmeye göre doktor öle söledi hayırlısı :D ama inanın ALLAH ÇOK BÜYÜK her neyse şimdi hala çok mutluyum buraya giremiyordum endişelerimden ve korkularımdan ötürü ama artık atlattım sanırsam :D Raabbbiiimmm herkese versinn inşş bu acı ççok zor Rabbi,m birdaha dnemesin inşş bu acıyla şimdiden tebrik eden herkese teşşekkürederimmmmmm

face de de yazdim cok sevindim cok ne desem az valla. Rabbim ne kadar buyuk yaaa. o kadar mutluyum ki senin adina. hala inanamiyorum hayirli olsun canim ins kucagina da alirsin....

Geri