Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sağolasın yaseminnn inş. :kiss: senden naber nasıl durumlar
canım bu ay fazla çalışma olmadı. klomenide kullanamadım adetli gözükemedigim için.ama 1 saat önce adet oldum.valla bu kararsızdım bi olmak istiyıdum adet bi olmamak.anlayacagım bi beklentim yoktu bu ay için.24 olmam gerekiyodu ama bu gün oldum 2 gün öceden. nasip kısmet gelecek aya.bebisimbebisimbebisim

Bugün işyerimden çıkıp kuaföre gidicem oradan da düğüne, Eşimin çocukluk arkadaşının düğünü var. Bizde sağdıç olacakmışız. İnşallah oralarda bu mide bulantısı ile rezil olmam. Bu Konya'nın adetleri bitmiyorr.

bis geldikkkk ohhh çok güzel haberler gördm içim açıldı çok mutlu oldum:)yaaa nerden başlaym hangi habere sevncimi anlataym şaşırdm.Öncelikle tuna dan başlaym kızımz geliyomş sanırım.Ben demiştm çok klilşe olucak tuna ama biliyosun senn oğlana hünkarım diyodum şimdikine de hatice sultan geliyo diyodum:) hayırlısı ALLAHTAn sağ salim gelsnlerde cinsiyet hiiiiiiiiiiiiiiiiiç önemli değil.RABBİM meleklerimizi korusun.Eveeeeeeet laloşum da hamiş olmş maaşallah subhanallah çok sevndm laloşum her ne kadar beni unutsa da ben hep dua ettim ona ve bütün isteyenlere.Çitosum da inşallah hayırlı haberle gelir tabii dileğim btün isteyenler için ama işte çitosum bunca zmanın sabrıyla duruyo maaşallah MEVLAM bekletmesn dah fazla.Laloşum valla çok mutlu oldm okuyunca heee böle acaip duygulardaydm yaa sen böle hamileyim yaznca..Rabbim tamamına erdrsn cnm bütün isteyenlere versn bekletmesn inşallah.Diğer hamişlerimizi de tebrik ediyorum RABBİM bizlere bağışlasn meleklerimizi.Esinim esinim kuzm maaşallah gelmş meleğin yeniden hamd olsun MEVLAMA.Çok şükürler olsn ki bekletmedi ve dilerim ALLAHTAN sonuna kadar sürer bir daha ne sen ne ben ne de bi başkası evladının acısyla sınanmaz.Çok sevndm esinim.Ya bu konya daki dr'lar hakknda konuşmşsnz kızlar suna hanıma ii demişsnz de ben kendi fikrmce hiiiiiiiiiiiiç beğenmedim beni ilk gidişimde çok üzdü ilk bebeğimde gitmiştim bana kalp atışını gösterdi ama kayıtlara kalp atışı görülmedi falan yazmş gördğü gösterdiği halde ve bize o kadar kötü konştu ki heveslenmeyin bu kadar üstne düşmeyin bilmem ne.Ya manevi tazminat davası açıcak kadar üzdü bizi.Şimdiki doktorum MEHMET BARDAKÇI ve çooooooooook memnunum ALLAH razı olsn..Demek doktorlar kişiye göre değişiyo..Neyse o kadına olan sinirimi de yazmadan geçmeym dedim..

Anaam kimse yok hah hurishimi gördm canmmmmmmmmmmm naslsn doğumn yaklaştı MEVLAM yar ve yardmcn olsn

ozledik kiz seni cok ara vermeyin kizim burdan giderken cok ozleniyorsunuz valla. biz iyiyiz canim son aya girdik bakalim az kaldi bizim de. valla baya bi dualariniza ihtiyacim var dogum icin aman eksik etmeyin :)

sen napiyosun nerelerdesin nasil geciyor hamileligin?

ozledik kiz seni cok ara vermeyin kizim burdan giderken cok ozleniyorsunuz valla. biz iyiyiz canim son aya girdik bakalim az kaldi bizim de. valla baya bi dualariniza ihtiyacim var dogum icin aman eksik etmeyin :)

sen napiyosun nerelerdesin nasil geciyor hamileligin?

Cnmmmmmmmmm cnmmm dua etmemmi bitanem ederim tabi.Anlatmştm ya bnmki yasakladı forumlara falan girmemi diye:)bide bilgisayar zarar veriyomş telefonla bile çok konuşturmuyo inan yapılan bi çalışma varmş fareler üzernde denenmiş 21 gün boyunca gebe farenin yanndan ayırmmşlar telefonu yavrusu sorunlu olmş falan bunları araştrnca bnmki bilg. tel. uzak anlıycağn:) iii gidiyo teyzesi 12'yi de devirdik hamd olsn ense kalınlığı 1.1 mm çıktı burun kemiği falan ölçldü test sonçları da haftaya alıncak inşallah.Yorgunlk baş dönmesi halsizlkde geçerse iiim RABBİME şükür.Ama şu zamana kadar baya bulandı midem yemek yiyemiyodum 3.ayı bitrdk ama inan hiç kilo almadım hala 49 kiloyum ama karnm çıktı ne hikmetse:):)öle işte bitanem bende durumlar

Geri